kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-03-2020, 14:40
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie Pielęgnacja włosów

Drogie Dziewczyny, czy kupowałyście kiedyś kosmetyki do włosów w sklepie Gobli https://www.gobli.pl/loreal-inforcer-c4292# . Chciałbym odrobinę wzmocnić swoje, bo od kiedy stosuję różne zabiegi upiększające to mi się niestety osłabiły. Interesuje mnie szczególnie maska nawilżająca do włosów, która dogłębnie je odżywi i wzmocni, ale również oczywiście szampon. Słyszałam, że ta seria Loreal Inforcer doskonale poprawia kondycję włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-03-2020, 15:29
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Idealnie trafiłaś w ten sklep i serię kosmetyków. Jakiś czas temu nie dawałam szans na lepszą formę moim włosom. Były bardzo cienkie, bardzo łamliwe i tak jakby wyzbyte naturalnego koloru. Te produkty spełniły moje oczekiwania. Szampon zregenerował, a odżywka nawilżyła i odżywiła kruche pasma. Loreal to nie tylko znana, ale bardzo przeze mnie ceniona marka pielęgnacyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2020, 17:56
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Jak już dbać o włosy to od samych cebulek po końcówki. Regenerację na całej długości zapewnia zarówno szampon do włosów jak i maska nawilżająca Loreal Inforcer. Znam sklep Gobli, bo siostra w nim kupowała właśnie te kosmetyki. Dała mi spróbować i jestem naprawdę pełna podziwu dla jakości tej marki. Chyba będę wyłącznie ich używać, bo włosy wyglądają po nich naprawdę pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-03-2020, 10:43
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Jeśli uważacie, że kosmetyki Loreal do włosów tak dobrze wpływają na ich wzmocnienie, to koniecznie muszę też spróbować. Już różnych produktów używałam, ale niestety jeszcze nie trafiłam na takie, które by mi odpowiadały. Chciałabym w końcu mieć ładną i zdrową fryzurę, a nie wciąż wyglądającą jak zaniedbane siano. Może wreszcie się to zmieni gdy kupię odpowiednią maskę nawilżającą do włosów i szampon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-03-2020, 12:07
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Od dawna używam kosmetyków Loreal Inforcer i sprawiają, że nie tylko włosy dobrze po nich wyglądają, ale ja się czuję nieamowicie Maska świetnie nawilża włosy i wzmacnia je. Już nie zostaje ich garść na szczotce jak dawniej. To zapewne zasługa biotyny i witaminy B6, które poprawiają ich kondycję. I jeszcze jedna sprawa, kolor farby się nie wypłukuje co kiedyś dla mnie było nie do zniesienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-03-2020, 12:42
patrycjasoltan patrycjasoltan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 3
Domyślnie

Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna, dlatego szczerze polecam Ci https://ladiosa.pl. To hurtownia kosmetyczna z szeroką ofertą produktów w przystępnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2020, 15:09
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja już naprawdę jestem załamana stanem moim włosów i dobrze, że trafiłam na tą rozmowę, bo na pewno odwiedzę sklep Gobli.pl. Oczywiście słyszałam o nim, bo znajoma robi w nim zakupy, ale myślałam, że żadne kosmetyki mi już nie pomogą. W sytuacji kiedy tak chwalicie tą serię Loreal to na pewno sobie kupię zarówno szampon do włosów, jak i maskę nawilżającą. To ostatnia moja nadzieja na piękną fryzurę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-03-2020, 15:25
Annika Annika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Znam tą serię kosmetyków Loreal Inforcer! Jest rewelacyjna i naprawdę cudownie wpływa na włosy. Od kiedy stosuję ją to mam na głowie błysk i gładkość. Wcześniej miałam też problem z ich rozczesywaniem i robiły mi się naprawdę okropne kołtuny. Teraz wystarczy, że przeciągnę włosy dwa razy szczotką i pięknie się układają. Te produkty mają faktycznie wartościowy skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-03-2020, 14:55
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 265
Domyślnie

Spróbujcie też naturalnych szamponów. Mnie właśnie takie pomogły. Możecie kupić tu: https://bashko.pl/kosmetyki-do-ciala/szampony naprawdę warto. Też myślałam, że od tego się zrobi mi siano na głowie, ale włosy odzyskały blask.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-03-2020, 21:05
chadd.donnelly's Avatar
chadd.donnelly chadd.donnelly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Plewiska
Posty: 4
Domyślnie

Drogie panie mam do Was pytanie. Czy któraś z Was wie dokładnie jak mieszać farby do włosów? Zawsze malowałam u fryzjerki, ale teraz chciałam trochę zaoszczędzić. Znalazłam ciekawe informacje tutaj: https://ivasklep.pl/blog/artykul/farby_do_wlosow.html ale nie wiem, czy powinnam zrobić to w ten sposób. Nie wiem czemu ostatnio tak bardzo podrożały usługi fryzjerskie. Czekam na Wasze rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.