kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-12-2016, 21:25
Nika Nika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie Ubezpieczenie dla rowerzystów

Długo szukałam, ale w końcu znalazłam firma ubezpieczeniowa oferuje ubezpieczenie dla rowerzystów http://tueuropa.pl/specjalne.htm . Ubezpieczenie jest związane z rowerzystą. Bez względu na to na czyim rowerze jedzie. Obejmuje wszelkie zdarzenia od NNW, po kradzież, a nawet zieloną kartę do 30 km od granicy Polski. To ciekawy pomysł. Chociaż nie jest jeszcze obowiązkowe, ale warto je mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-03-2017, 11:27
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Ja mam w PZU ubezpieczenie na siebie i rower, które wchodzi w skład ubezpieczenie podróżnego. W prawda nie wiem jaka jest różnica w stawce za ubezpieczenie, ale jestem zadowolony z wyboru, gdyż obejmuje wszystko to co jets mi potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2017, 11:06
olek3t Mężczyzna olek3t is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 5
Domyślnie

No warto się ubezpieczyć przecież.
__________________
https://www.restartagd.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-05-2017, 12:08
Jojada Jojada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7
Domyślnie ubezpieczenie rowerowe w Uniqa jest na cały Świat

O ile w tym ubezpieczeniu co piszesz masz asekurację jedynie przy granicy z Polską to w Uniqa ubezpieczenie turystyczne obejmuje wycieczki rowerowe po całym świecie https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie . Nie musimy ograniczać naszych wypraw rowerowych jedynie do Polski i strefy nadgranicznej. Przecież znaczna część Polaków spędza wakacje za granicą i tez chce być ubezpieczona od przykrych zdarzeń jakie tam może ich spotkać. O ile w Unii Europejskiej opiekę lekarską zapewnia EKUZ to już poza Unia musimy się dodatkowo ubezpieczyć. Także w Czarnogórze, Serbii, czy Bośni. Mimo ze tam nie potrzebujemy paszportu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-05-2017, 16:35
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Sprawdź sobie ubezpieczenie podróżne w PZU, może nie jest stricte dla rowerzystów, ale przy dłuższych podróżach może się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-11-2017, 11:23
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ooo ciekawe, może mi sie przyda bo syn sobie wybrał na urodziny rower bmx na rowerzysta.pl i chce się nauczyć trików i w ogóle, trochę się o niego boje, ale w sumie cieszę się że ma jakąś pasję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-04-2018, 07:32
porzeczka porzeczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie ubezpieczenie rowerzysty to ważna sprawa

Ubezpieczenie rowerzysty to ważna sprawa. Dojeżdżając codziennie do pracy, czy na uczelnię zawsze może się coś przytrafić. Oczywiście nie musi być to specjalne ubezpieczenie dla rowerzystów. To może być po prostu ubezpieczenie mieszkania w dobrej firmie ubezpieczeniowej, gdzie pakiet ubezpieczenia obejmuje również korzystanie z roweru. Co do kupna BMX-a to nie nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Chyba, że ktoś ma duży garaż dla rowerów i może je kompletować w zależności gdzie chce pojeździć. Informacje o różnych rodzajach rowerów i historii tych jednośladów poczytacie na blogu Inside Your Life. Ja na dla chrześniaka kupiłam na komunię rower trekingowy http://www.insideyourlife.pl/2018/04...bby-rower.html .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-05-2018, 19:23
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to mi wystarcza to dodatkowe ostatnio jak chciałam jechać z rowerem w podróż to zaopatrzyłam się w ciekawą torbę do przewozu rowerów dzieki temu artykułowi https://portal.bikeworld.pl/artykul/...alizki_i_torby Nie wiedziałam wcześniej że coś takiego wogule istnieje, i zawsze musiałam wypożyczać rower.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-05-2018, 12:05
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Warto też zadbać o bezpieczeństwo w trakcie samej jazdy, a nie tylko zabezpieczać się w razie wypadku. Ja na dłuższe trasy zawsze zakładam kamizelkę odblaskową, szczególnie jeśli jeżdżę po często uczęszczanych przez samochodu drogach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-05-2018, 17:16
Ferya66's Avatar
Ferya66 Ferya66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo fajne zestawienie ubezpieczeń na życie jest na przykład tutaj strona www Sądzę, że zdecydowanie warto się w to bardziej zagłębić i dokładnie sobie to przeanalizować
__________________
Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.