kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 29-08-2018, 17:01
ArekKlik09 Mężczyzna ArekKlik09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Niestety jest tego trochę. Ale warto! Przy okazji tematu zakładania firmy polecam tekst o SAP Powodzenia !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 29-08-2018, 17:38
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Na pierwszy rzut oka założenie firmy wydawało mi się szaleństwem. Nie miałam znajomości, gotówki też brakowało, a w domu to raczej odsuwano mnie od tego pomysłu. Ja na przekór wszystkim założyła swój biznes i co? Prowadzę go od 5 lat, zamierzam teraz wprowadzić system SAP HANA od https://hicron.com/ , co pozwoli mi na poprawienie funkcjonalności i ogłady. Radzę Wam ryzykujcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 30-08-2018, 10:06
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 390
Domyślnie

Założenie firmy to pikuś i kilka formalności, jej prowadzenie to już zupełnie inna sprawa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 30-08-2018, 22:22
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Jak chcesz założyć szybko i sprawnie biznes to musisz liczyć się z pewnymi wydatkami na start. Może Ci tu pomóc pożyczka online. Taka opcja jest mega korzystna dla osob, które zdają sobie sprawę z tego jakie zyski w pierwszych miesiącach moze przynieść ich biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 02-09-2018, 11:32
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Według mnie od razu po założeniu firmy warto pomyśleć o wdrożeniu innowacji w firmie, warto się skupić zwłąszcza na nowoczesnym oprogramowaniu, takim jak oferuje np. ItMagination https://pl.linkedin.com/company/itmagination
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 03-09-2018, 06:33
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Trochę formalności jest, ale moim zdaniem warto spróbować. U mnie to wszystko zadziałało, gdy rozpoczęłam swoją przygodę z salonem urody. W dużej mierze pomógł nam i-leasing, ponieważ dzięki tej opcji od Platforma Finansowa mogliśmy rozwinąć zakres naszych działań biorąc nowy sprzęt na niezłych warunkach i na pewno nie tak wymagających i długotrwałych jak kredyt. Teraz biznes dobrze się kręci, więc warto zaryzykować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 05-09-2018, 17:52
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Założenie własnej firmy wiąże się z odrobiną biurokracji, ale wcale nie jest tak źle jak wiele osób to przedstawia. Osobiście mogę polecić otworzenie własnej działalności, choćby ze względu na leasingi samochodowe, które można uzyskać. Niedrogo można mieć samochód, który wykorzystamy również prywatnie, a zwiększą się nam koszty w firmie - mniejsze podatki! :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 06-09-2018, 16:58
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Założenie firmy to najtrudniejsza rzecz, ale później nie będzie wcale łatwiej ;D Praktycznie cały czas będziecie musieli być czujni, obserwować konkurencje i śledzić zmiany w biznesie które móżecie wdrożyć do swojej firmy. Na stronie https://nav24.pl mozecie kilka z takich rzeczy znaleźć takich jak pakiety office 365 czy też sprawdzone systemy ERP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 09-09-2018, 17:23
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Ja też od kilku miesięcy prowadzę własną firmę. Już na początku postanowiłam się zgosić do specjalistów z firmy Kasprzyk i Niziołek. Dzięki ich pomocy cały proces zakładania firmy przebiegł bardzo sprawnie. Teraz zajmują się księgowością mojej firmy Działają na terenie Sosnowca, Katowic i Gliwic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 13-09-2018, 05:57
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Założenie firmy jest bardzo łatwe i w zasadzie ogranicza się do podpisania kilku dokumentów. Trudniejsze jest jej utrzymanie, umiejętne zarządzanie tą firmą. Niewiele osób ma takie umiejętności, ale to całkiem zrozumiałe biorąc pod uwage to, że w Polsce w szkołach nie uczy się tego uczniów. Nie jest to nic złego, ale ważne jest, zeby być świadomym swoich braków, próbować je uzupełniać, uczyć się nowych rzeczy. Mamy bardzo dużo możliwości, mamy Internet, który oferuje nam ogromną ilość materiałów do nauki i wystarczy tylko po nie sięgnąć. Tu https://leadership-center.pl/2018/07/pulapki-ambicji/ znajdziecie np. genialny artykuł poruszający kwestie pułapek ambicji. Przeczytajcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.