kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-07-2018, 07:05
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Kupowanie prostownicy nie może być przypadkowe, najlepiej będzie jak znajdziesz czas na przejrzenie tego artykułu http://dlapaznokci.pl/czym-poznac-do...nice-wlosow-2/ , wtedy dowiesz się jaka prostownica najlepsza jest dla twoich włosów. To najlepsza metoda, nie wybieraj pierwszej lepszej, ani też najtańszej. To nie ma sensu, zniszczysz sobie włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-09-2018, 09:08
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

no jasne ze nie warto wybierac przypdkowefo modelu. Ja kupilam sobie przez neta prostownice babyliss bo to najlepsze prostownice do wlosów. Ten model, ktory zamwoilam ma specjalna powloke wiec rownomiernie rozprowadza cieplo i nie niszczy wlosow podczas prostowania. Mozna jej uzywac nawet codziennie. Ja zreszta prostuje wlosy codziennie a mimo to sa ladne i zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-12-2019, 08:47
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Ja od siebie mogę wam polecić prostownicę z Inoara. Poleciła mi ją koleżanka, która jest fryzjerką i pracuje na produktach jak i sprzęcie właśnie tej marki. Duże znaczenie ma to, że prostownica z Inoara ma ceramiczne płytki, dzięki którym mamy długotrwały i błyszczący efekt prostowania. Co ciekawe, nie jest droga, więc każda z nas może pozwolić sobie na taką przyjemność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-04-2022, 12:20
soakin Mężczyzna soakin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 12
Domyślnie

Zerknij na strone https://ktpi.pl/category/elektronarzedzia-prostownice to na pewno kupisz dobre akcesoria fryzjerskie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.