kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-04-2015, 16:15
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie Wasza ulubiona czekolada

Cześć. Jakie są Wasze czekoladowe hity? Sama uwielbiam czekoladę i jestem zdania,że każda z nas może sobie pozwolić na kosteczkę albo dwie dziennie. Szczególnie,że wyzwala wytwarzanie endorfin, które jak pewnie wiecie same są hormonami szczęścia.

Bardzo lubię czekoladę z nadzieniem truskawkowym. Posmakowała mi również nowa czekolada Wedla z nadzieniem tiramisu w gorzkiej czekoladzie.


Zjadłam jednego wieczoru całą. Tak,że aż miałam z tego powodu trochę wyrzutów sumienia :P

A Wy czym się zajadacie?
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-05-2015, 10:50
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja też lubię czekolady od wedla jednak nie tiramisu a jakieś mleczne. Kiedyś mieli też fajną akcje na czekoladę karmelową, teraz już chyba tego nie ma. No i ich ptasie mleczko - klasyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-05-2015, 10:57
lizura's Avatar
lizura lizura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Lublin
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał jmalinowska
Sama uwielbiam czekoladę i jestem zdania,że każda z nas może sobie pozwolić na kosteczkę albo dwie dziennie. Szczególnie,że wyzwala wytwarzanie endorfin, które jak pewnie wiecie same są hormonami szczęścia.
Kosteczka czy dwie kosteczki czekolady nie wyzwolą chyba za dużo endorfin, więcej zafundujemy sobie 5-minutowym joggingiem po parku
__________________
www.wynajempodnosnikow.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-05-2015, 20:19
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Uwielbiam czekoladę w każdej postaci.
Jak dla mnie najlepszy sposób na poprawę humoru
Bardzo podobają mi się czekoladowe fontanny na weselach - zawsze można mnie przy nich znaleźć.
A ostatnio odkryłam jeszcze czekoladowe salaterki. Tu można zobaczyć, jak wyglądają: http://www.slodkiswiat.com.pl/. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła przetestować je w praktyce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-05-2015, 18:19
janastazy janastazy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Taka z dużymi orzechami to moja ulubiona! Poza tym jeszcze z migdałami są dobre. Generalnie żadną czekoladą nie pogardzę, ale nie lubię marcepanowych i tych z dodatkiem rodzinek. Teraz jest taki duży wybór tych czekolad i wszystkie są przepyszne mniam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-05-2015, 21:34
Jupif Jupif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mmmm marcepanowe to jest niebo w gębie, nie ma żadnej lepszej czekolady. Ona mi bardzo smakuję i jest według mnie również najlepsza chociaż ja też bardzo lubię czekoladę gorzką bo ona nawet nie idzie w boki i najmniej tuczy Tak przynajmniej mi powiedział mój doktor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2015, 07:43
Kubota76 Mężczyzna Kubota76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wiem wiem wiem .. większość powiedziała by to samo co specjaliści ; jedyną zdrową czekoladą jest czarna / gorzka - dobrze wpływa na organizm i inne . Ale co zrobić jak ktoś lubi słodkości ? Ja wręcz nienawidzę gorzkiej czekolady - natomiast najlepsza dla jest tiramisu lub toffi - no po prostu niebo w gębie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-05-2015, 11:23
kubarejs kubarejs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja też nie lubię gorzkiej czekolady ona dla mnie jest beznadziejna i bardzo niedobra..Nie rozumiem nawet jak można nią jeść Przecież ona nawet nie jest słodka. Ja to lubię słodkości i bardzo lubię sobie zjeść jakąś czekoladę słodką najbardziej to mleczną z Wedla, pychotka. Ta ze zdjęcia to też jest z Wedla ale, że Tiramisu i ja lubię właśnie ją nawet, ogólnie lubię czekolady i winko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-05-2015, 20:44
nilenka nilenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wszystkie Milki, z orzechami Wedla i Ritter Sport, tylko że ta ostatnia jest u mnie w mieście niedostępna ( wogóle nigdzie jej nie widziałam ), ostatni raz jadłam kilka miesięcy temu jak mama mi z Niemiec przywiozła. Ostatnio też Milka + Oreo. Jadłyście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-05-2015, 09:35
Margaretta09 Margaretta09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie czekolada

Uwielbiam czekoladę Wedla z truskawkami oraz czekoladę milki z toffi i orzechem laskowym. Niedawno jadłam tez przepyszne czekoladowe francuskie trufle. Robię tez sama blok czekoladowy z mlekiem w proszku. Dodaje bakalie i pokruszone herbatniki i cała moja rodzina się objada.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.