kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-06-2015, 17:46
Edward79 Edward79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie Krzesła drewniane czy z obiciem materiałowym?

Witam wszystkich. Już powoli kończę urządzanie mojego świeżo wybudowanego domu i jedynymi rzeczami jakie muszę kupić to stół i krzesła pokojowe, gdzie będzie można sobie posiedzieć, zjeść coś na szybko czy zaprosić gości na kawę. Zastanawiam się tylko, co teraz jest bardziej w modzie. Krzesła drewniane, z dobrego gatunku drzewa czy krzesła z obiciem materiałowym. I które rozwiązanie jest bardziej funkcjonalne i ładniej się prezentuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-06-2015, 12:44
Karina2445 Karina2445 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 11
Domyślnie

Jedno nie przeczy drugiemu. My w jadalni mamy wysokie (takie standardowej wielkości) krzesła drewniane z siedziskiem ze skóry ekologicznej. Krzesła są dębowe, natomiast skóra jest w kolorze ecru, co całkiem ładnie się komponuje zwłaszcza, że pozostałe meble mamy też dębowe. Na samym drewnie będzie niewygodnie siedzieć, bo jest twarde, ale obijać całych foteli też nie musicie - będą delikatniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-06-2015, 00:41
emelia1006 emelia1006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Drewniane. Po pierwsze dlatego, że nie ma po kilkunastu latach problemu z tym, że obicie się wytarło, wygląda jakoś brzydko czy coś w ten deseń. Dodatkowo mam dwa koty w domu które strasznie drapią i jestem pewna, że zniszczyłyby mi te krzesła pokojowe w trybie ekspresowym wiec nie mam zamiaru nawet kusić losu, a drewnianych tak szybko nie zniszczą tak mocno

Ostatnio edytowane przez emelia1006 : 05-08-2015 o 12:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-06-2015, 15:04
ozia006 ozia006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Drewniane i to zdecydowanie. Materiał się szybciej niszczy i efekt moim zdaniem jest mniejszy. Drewno to drewno. Dłużej postoi i ładniej wygląda. Porządne drewniane krzesła posłużą na lata. U mnie takie stoją w ogrodzie i w jadalni także. Więc wiem co mówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-06-2015, 22:13
Edward79 Edward79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Dziękuję wszystkim za komentarze. Teraz już wiem, że wybiorę drewniane krzesła. Już nawet wybrałem stronę z której je zamówię. Koleżanka z pracy poleciła mi tą stronę. Sama zamawiała krzesła i jest bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że moja żona będzie zadowolona z mojego zakupu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-07-2015, 11:16
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Z obiciem są przyjemniejsze moim zdaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-07-2015, 10:07
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Bardzo fajne krzesła znajdziesz wśród mebli Billiani. Są tam zarówno bardziej klasyczne, jak i nowoczesne i awangardowe formy, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-07-2015, 12:27
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Imponująca oferta. Dla mnie drewniane są w porządku, tylko nie jak trzeba na nich długo siedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-07-2015, 10:19
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A ja na przykład o wiele bardziej wolę krzesła z obiciem materiałowym. I co z tego,że się niszczy. Przecież można w razie czego pojechać do tapicera i w dobrej cenie je sobie obić.

Odsyłam również do Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - obecnie w sklepie maja bardzo duży wybór krzeseł oraz różnych foteli. Sama zamawiałam tam jakiś czas temu mebelki do mieszkania i jestem bardzo zadowolona ponieważ są dobrej jakości. Mam u siebie takie krzesła:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-07-2015, 23:24
sobialka sobialka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie krzesla

Dziś, nauczona doświadczeniem, z pewnością wybrałabym krzesełka z obiciem. Mam piękny, drewniany stół sosnowy z krzesłami. A właściwie, to miałam. Nieważne jakiego typu spodnie nosicie, coś zawsze zahaczy o krzesło i je porysuje. Jeśli piszesz na podkładce po kartce to i tak odbijają się ślady na stole. Niesamowite, ale prawdziwe. Tak jest z sosną. Nie polecam nikomu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.