kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-02-2015, 09:06
Dorotkaqwe Dorotkaqwe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Pilnowanie jakiejś egzotycznej wyspy no nie wiem co byłoby fajnego jeśli cały dzień by się tylko siedziało samemu trochę to smutne przecież : (( Celebrytą fajnie być ale przecież z tym się wiąże taka presja bo pełno wszędzie fotoreporterów, którzy tylko czekają na twój błąd i jakieś potkniecię, zeby sensacja byla
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 10-03-2015, 08:42
oolivka oolivka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Nie wiem jaki to jest najlepszy zawód świata bo tak głęboko to akurat nad tym się nie zastanawiałam..Hm ale jeśli miałabym wybrać to zdecydowanie jest to zawód takiego tłumacza zawodowego jakiejś znanej osoby co często z nią trzeba jeździć na konferencję różnego typu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 11-03-2015, 13:41
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Dla mnie najlepszy zawód świata to jest taki gdzie dobrze płacą po prostu i nie trzeba się przejmować jak tutaj przeżyć za najniższą krajową..Ja to zawsze chciałam zostać aktorką ale jeśli o mnie chodzi to akurat na moich marzeniach się skończyło bo moi rodzice nie mieli akurat właśnie odpowiedniej kasy by mnie posłać na studia..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 12-03-2015, 11:24
spodniczka spodniczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja bym najbardziej chciała zostać przewodnikiem ; ) ale nie takim zwykłym gdzie tylko po prostu prezentuję obszar tylko w jednym miejscu ale to taki przewodnik po całym świecie : ) fajnie byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym i po prostu właśnie sobie poznawać nowe to kraje i kultury, naprawdę byłoby to dla mnie super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 14-03-2015, 11:00
faajna faajna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ciekawe zajęcie : ) ja akurat bardzo zawsze chciałam zostać dziennikarką ; ) najbardziej to taką sportową po prostu zawsze lubiłam sport i chciałam zawsze komentować wszelkiego rodzaju mecze i inne rozrgrywki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 16-03-2015, 21:48
catrinse90 catrinse90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Podajecie dobre zawody : ) dla mnie najlepiej jakbym mogła się zajmować zwierzętami takimi właśnie opuszczonymi i na biężoco im jakoś pomagała..Czyli np. odwiedzała takie miejsca gdzie są wyrzucane pieski jak jakaś rodzina jedzie na wakacje i nie ma co z psiakiem zrobić - to jest najgorsza rzecz jaka może być..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-03-2015, 13:20
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Prezes wielkiej firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-03-2015, 13:30
solversky solversky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Prezes wielkiej firmy no całkiem fajna taka praca (dla mnie akurat nie bo ja jestem osobą akurat o słabych nerwach hihi : P ) jeśli o mnie chodzi to najlepszy zawód uważam, że to jest taki zawodowy sportowiec bo wtedy nasze pasje dziecięce można realizować właśnie jako swój sposób na zarabianie na przysłowiowy chleb
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-03-2015, 11:13
michala88 michala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Dla mnie najlepsza taka praca to po prostu jest jak właśnie się coś robi np. no nie wiem w moim przypadku szuka jakiś i rekrtutuję bardzo dobrych pracowników do firmy co potencjalnie są akurat z profilu CV bardzo dobrzy. Lubię potem słyszeć od szefa dobrego pracownika nam poleciłaś bo się spisuję bardzo dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-03-2015, 15:44
martAa martAa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

No bardzo przyjemna taka praca szukasz najlepszego pracownika dla firmy i jeśli szefowi się on wyjątkowo spodoba to faktycznie możesz dostać jakąś premię ; )o mnie jeśli chodzi to ja bym chciała być jakąś taką kierowniczką gdzie po prostu mogłabym zarządzać swoją kadrą i decydować o tym kogo zatrudnić komu dać podwyżke a komu nie ..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.