kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-01-2021, 11:31
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie firma sprzątająca

Cześć dziewczyny. Szukam niedrogiej firmy, która oferuje sprzątanie piła. Chodzi mi o regularne usługi w niewielkim mieszkaniu. Możecie kogoś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-01-2021, 17:08
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale przecież dzisiaj wcale nie musicie korzystać z drogich firm, które świadczą takie usługi. Dzisiaj wiele osób prywatnych świadczy sprzątanie, by sobie w ten sposób dorobić. Wiem, że w https://helphoo.com/pl/blog/jak-znal...-do-sprzatania znajdziecie informacje na temat tego, ile kosztuje sprzątanie mieszkania. Warto tam zajrzeć, bo być może okaże się, że znajdziecie tam zdecydowanie korzystniejsze rozwiązania cenowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-01-2021, 21:45
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja od dawna korzystam z usług firm zewnętrznych jeśli chodzi o sprzątanie i wszelkie dodatkowe zajęcia. W stolicy jest mnóstwo firm które oferują takie usługi a jeśli szukasz pralni chemicznej to wybierz https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Masz pewność że będziesz miał idealnie wyprasowane i wyprane rzeczy a dodatkowo w niewielkich pieniądzach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-02-2021, 15:21
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

też szukam dobrej firmy sprzątającej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2021, 18:07
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

W domu to sobie radzę sama z porządkami ale w firmie nie ma takiej możliwości. Sprzątaczka na etat? to też nie było dobre rozwiązanie. Praca cały dzień, przeszkadzała pracownikom. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą sprzątającą z prawdziwego znaczenia, zobaczcie sobie na ofertę firmy Daress która oferuje sprzątanie biur katowice http://daress.pl/sprzatanie-katowice/ . Są elastyczni, przyjeżdżają w takich godzinach jak nam pasuje, posiadają odpowiedni sprzęt, produkty do czyszczenia bezpieczne dla zdrowia. Cały zespół to prawdziwi fachowcy z doświadczeniem, dokładni w tym co robią, można im zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-02-2021, 13:37
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Firma sprzątająca to super rozwiązanie zwłaszcza kiedy sami potrzebujemy takiej fachowej pomocy. Dość długo męczę się ze sprzątaniem po budowie i jeszcze sporo przede mną. To też jak dowiedziałam się, że ta firma https://idealnesprzatanie.pl/sprzata...wach-warszawa/ profesjonalnie zajmuje się takim sprzątaniem po budowie to postanowiłam jednak skorzystać z bardziej fachowej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-02-2021, 17:07
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

Ja już sobie nie wyobrażam nie korzystać z usług firmy sprzątającej w mieszkaniu. Gdyby ktoś potrzebował potrzebował to firma sprzątająca wrocław jest najlepsza moim zdaniem. Mają też oddział w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-02-2021, 15:37
ninakawka ninakawka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 5
Domyślnie

Cześć, szukam firmy sprzątającej w Poznaniu. Polecacie kogoś? Aktualnie znajomi podesłali mi link do firmy Rygo. Znacie? Macie jakieś doświadczenia z nimi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-02-2021, 20:23
tmuller's Avatar
tmuller tmuller is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Mam opory by wpuścić obcych ludzi do swojego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-03-2021, 15:09
mosciski.emmanuelle mosciski.emmanuelle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Skuteczny, rzetelny i godny zaufania fachowiec https://zleca.pl klucz do sukcesu w wielu dziedzinach. Jest niezbędny nie tylko w przypadku budowy domu, remontu mieszkania albo naprawy samochodu, ale też wykonania strony internetowej, przetłumaczenia ważnego dokumentu lub wykonania sesji fotograficznej. Jeśli chcesz szybko i wygodnie znaleźć dobrego fachowca, skorzystaj ze specjalistycznego serwisu internetowego .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.