kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 06-01-2021, 20:45
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Teraz jest dużo różnych opcji jeśli chodzi o oszczędzanie. Zerknijcie np. na taki fundusz nowa europa z Generali Investmens. To bardzo ciekawy produkt, dzięki któremu można pomnożyć środki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to skonsultujcie się ze specjalistą z Generali. On pomoże wam dobrać produkt dopasowany do Waszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 07-01-2021, 07:08
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja myślalam o przelaniu oszczędności na konto bankowe - tak chyba robi większość z nas. Ale przez przypadek trafiłam na bardzo ciekawy artykuł tu jak inwestować w fundusze inwestycyjne Bardzo mnie zaciekawił i wydaje mi się że to dobry sposób na oszczędzanie. Można np wpłacić określoną kwotę raz w m-cu lub może to być jednorazowa wpłata. Ja muszę się dobrze nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 07-01-2021, 23:12
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Zastanawiam się nad tym, jakie powinno być oszczędzanie na przyszłość. Oczywiście zależy mi na tym, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, co nas czeka. Każdy powinien się zabezpieczyć. Im szybciej zaczniemy, tym lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 08-01-2021, 18:20
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Ja to się staram oszczędzać, ale czy mi na to idzie? Niekoniecznie, niemniej jednak zależy mi na tym, żebym ja po prostu dobrze się czuła. I jeśli mam ciut więcej za to zapłacić, to trudno. Najważniejsza jest wygoda. I też na przykład , jeśli mamy problem z czymś, to po prostu to robimy. Ostatnio było zakładanie kominka, a w lutym będzie frezowanie kominów . Jak nie spadnie śnieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 09-01-2021, 12:25
lemke.kenneth Mężczyzna lemke.kenneth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Warto wyrobić w sobie taki nawyk i na przykład zacząć oszczędzać na jakiś wymarzony cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 15-02-2021, 15:31
lkassulke's Avatar
lkassulke lkassulke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jest wiele możliwości oszczędzania z wyboru. Najpierw należy zmienić swoje podejście do życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 18-02-2021, 18:43
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 341
Domyślnie

Co do samej telewizji to polecam https://rankingsieci.pl/ranking-telewizji/
Na pewno uda się Wam zaoszczedzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 01-03-2021, 18:52
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 341
Domyślnie

To wcale nie jest takie trudne...zawsze można zacząć od najprostszych rzeczy https://rankingsieci.pl/ranking-telewizji/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 02-03-2021, 20:32
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Oszczędzać musisz jeśli na starość chcesz mieć z czego żyć i powstały ciekawe produkty które jednocześnie pomagają oszczędzać jak i dają korzyści w postaci odliczeń od podatku PIT. Najlepsze jest to że w IKZE wcześniejsza wypłata zebranych środków jest możliwa. Jednym słowem jest to bezpieczny produkt który da ochronę jak i korzyści podatkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 03-03-2021, 12:02
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Możliwości na oszczędzanie pieniędzy jest jak widać całkiem sporo. Ja jestem raczej tradycjonalistką i odkładam pieniądze na lokatach, interesują mnie też fundusze inwestycyjne. W Generali Investments znajdziecie duży wybór ciekawych finansowo produktów, można tu też liczyć na profesjonalne doradztwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.