kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 02-11-2015, 08:56
Bożenna Bożenna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 4
Domyślnie

Mezopotamia Żadana - świetna książka, dostała ostatnio Angelusa za najlepszą książkę środkowoeuropejską.
__________________
E-Guide - zarządzanie kompetencjami pracowników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-11-2015, 10:10
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Zaciekawiła mnie ta książka http://haker.nie-spamuj.eu/sql-injection.html . Muszę sobie ją przeczytać.

Ostatnio edytowane przez ela1595 : 07-08-2019 o 11:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-11-2015, 17:50
Funia's Avatar
Funia Funia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 13
Domyślnie

Super, że jest ten wątek, bo aż pękam, jaką książkę skończyłam wczoraj:-) Obietnica pod jemiołą, autor Evans Paul Richard. Rewelacyjna, naprawdę, koniecznie do przeczytania! Uwielbiam Evansa:-)
Streszczenie króciutkie tu: Obietnica pod jemiołą to nowa powieść Richarda Paula Evansa, uznana przez czytelników za jedną z najbardziej przejmujących w jego dorobku. Autor bestsellerowych Obiecaj mi, Stokrotek w śniegu i Szukając Noel przypomina, że pojawiliśmy się na ziemi po to, aby nauczyć się kochać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-11-2015, 12:21
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Też uwielbiam czytać, a teraz dorwałam się do książki Dziennik o-błędnik. Świetna pozycja, chociaż mówi o trudnych sprawach, dylematach życiowych bohaterki. Są też wątki humorystyczne, może i dlatego dobrze się czyta. Ja lubię książki które zmuszają do refleksji, a to wlasnie taka pozycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 30-11-2015, 10:25
Bożenna Bożenna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 4
Domyślnie

"Mezopotamię".
Mój znajomy ciekawie o niej napisał:

Żadan - recenzja
__________________
E-Guide - zarządzanie kompetencjami pracowników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-12-2015, 18:29
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja przymierzam się do przeczytania książki "Dziennik o-błędnik" Widziałąm ją w Empiku http://www.empik.com/dziennik-o-bled...0837,ksiazka-p no i mnie zaciekawiła. Mam nadzieję że dostane ją pod choinkę Pisana tak jak blog- z komentarzami, opowiada o perypetiach zyciowych młodej dziewczyny. Napisana z humorem i lekko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-12-2015, 12:05
Amelia78's Avatar
Amelia78 Amelia78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 6
Domyślnie

Książki:-) O miłości:-) Proszę, polecam tą: Stirling Joss - Znajdę cię, Crystal. Najlepsze miejsce na Ziemi aby się zakochać? Wenecja! Crystal Brook zostaje wystawiona na ciężką próbę – z całych sił próbuje się oprzeć urokowi sawanta, Xava Benedicta. Wśród romantycznych zabytków i malowniczych widoków czai się jednak niebezpieczeństwo. Ktoś zagraża rodzinie Benedict i najbliższym Crystal. Czy Crystal i Xav będą umieli współpracować, aby ich chronić? I co zrobić z ujawnioną nieoczekiwanie tajemnicą? :-))))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-01-2016, 08:22
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Przekonałyście mnie, kupuję "Dziennik o-błędnik" już dziś! Ale znalazłam ją jeszcze taniej w internetowej księgarni literackiej oksiegarnia.pl bo już za 23zł Skoro tyle osób poleca tą książkę to musi być fajna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-01-2016, 15:43
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

Ja się przymierzam do kryminału "Diabeł w błękitnej sukience". Zachęcił mnie opis stąd: http://brawojasiu.pl/pl/diabel-w-ble...ey-788068.html. Do tej pory zaczytywałam się w skandynawskich kryminałach, ale teraz przyszedł czas na zmianę. Akcja dzieje się w LA pod koniec lat 40-tych, więc totalna zmiana klimatu A może któraś z Was już czytała?

Ostatnio edytowane przez ksancia : 21-01-2016 o 14:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-01-2016, 07:38
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W zeszłym tygodniu czytałam fantasy książkę Lilith - pierwszą część. Jest bardzo wciągająca, więc z pewnością sięgnę po kolejne tomy - jak tylko się ukażą. A Wy czytacie fantastykę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.