kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-04-2012, 13:52
matisek matisek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 15
Domyślnie

oczywiście ruch i dieta. Można też chudnąć ze stresu ; )Ostatnio mnie to spotkało, kiedy zabierałam się za podatki. Niestety, znajomy podrzucił mi darmowy program do rozliczania pitów za 2011 i przepadła moja szansa większa stratę wagi : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-06-2012, 19:22
asiax asiax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Posty: 9
Domyślnie

z diety to tylko ograniczenie słodyczy, żadnych głodówek; a podstawą odchudzania oczywiście jest sport.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-07-2012, 12:52
Katarzyna87 Katarzyna87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 4
Domyślnie

A ja myślę, że intensywne ćwiczenia mogą być kluczem do sukcesu. Jeśli zaś chodzi o dietę, to oczywiście ona jest bardzo ważna, ale chciałabym zaznaczyć, że nie musi to być dieta odchudzająca! Jeśli ktoś będzie uprawiał sport regularnie z dość dużym natężeniem, to dieta powinna być przede wszystkim zbilansowana i oparta o pełnowartościowe produkty. Nie jest przecież żadną nowością, że diety z ograniczeniem kcal spowalniają metabolizm i już na wstępie gwarantują efekt jo-jo! Ja jestem zwolenniczką zdrowej żywności ekologicznej. Odkąd zaczęłam kupować w sklepach z bio żywnością i sama przygotowywać sobie posiłki, czuję się pełna energii, dzięki której mam siłę na aktywność fizyczną. Konserwanty, sztuczne barwniki, aspartam, glutaminian sodu i inne "nawozy" na pewno nie sprzyjają chudnięciu i znacznie obniżają wydolność organizmu. Jeśli ułożysz sobie dobrą zbilansowaną dietę (niekoniecznie odchudzającą) i do tego będziesz aktywny, to waga będzie spadać. Tyle, że będzie się to dziać 5 razy wolniej, ale za to zdrowo i bez efektu jo-jo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-10-2013, 10:36
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Straciłam 5 kilo w ciągu pół roku dzięki intensywnemu pływaniu i odstawieniu słodyczy typu: batoniki, czekolada, mniej cukru do kawy itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-02-2014, 10:02
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

jedno z drugim, oba oddzielnie dadzą efekt tylko na krótką metę- każdy Ci to powie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-03-2014, 14:48
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

niestety, nie ma tak dobrze. ja też napiszę, że pożądane efekty da dużo ruchu i ćwiczeń + odpowiednio zbilansowana dieta. I oczywiście mnóstwo samozaparcia.
Ja też jeszcze niedawno wyszłam z założenia, że sama dieta mi wystarczy. Niiby miałam ćwiczyć nawet wypatrzyłam fajny top do biegania dla siebie ( http://www.trekkersport.com.pl/biega...go-ii-bra.html ) i na tym się skończyło. Niewielkie efekty. Dopiero w połączeniu efekty przyszły same.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-03-2014, 13:00
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja dietę trzymam, z ćwiczeniami różnie bywa, mogłabym ćwiczyć bardziej regularnie, ale w sumie i tak nie jest najgorzej, bo kiedyś nie ruszałam się wcale :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-05-2014, 18:35
gizowska gizowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 3
Domyślnie

Dieta najważniejsza, a ruch jest po to żeby spalić dodatkowe kalorie i podkręcić metabolizm.

________________
Minecraft
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-05-2014, 22:43
Gizela78 Gizela78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Exclamation

Diety nie lubię stosować bo za bardzo lubię jeść, a z ruchem też nie zabardzo bo czasu nie ma. Ale i tak udało mi się zrzucić w przeciągu 6 miesięcy 14 kg. Sposobem okazał się niestety stres i problemy, nowa praca i czerwona herbata. Nie wszsyscy lubią pu-erh ale ja akurat przepadam więc wypijałam około 5 kubków dziennie. Można ewentualnie pokombinować ze smakami na przykład truskawkowaNa początku nie było widać efektów ale po jakimś czasie po kilogramie udało się pozbyć tego co zbędne

____________________
Myślę, że znalazłeś nowoczesne stoły - Meble DAG sprawdź promocja tylko do ?..

Ostatnio edytowane przez Gizela78 : 30-06-2014 o 18:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-05-2014, 10:53
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Mnie pomogła siłownia, ale prawda jest taka że nie schudłam tylko wyrzeźbiłam nieco mięśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.