kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-05-2014, 23:26
oliczka oliczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 5
Domyślnie

Dieta i ruch, polecam pływanie a przy tym unikanie słodyczy - te dwa czynniki mogą znacząco poprawić sylwetkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-06-2014, 15:34
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Fakt, ruch jest bardzo ważny, aby pomóc nam utrzymać zdrową, smukłą i wysportowaną sylwetkę. Jednak moim zdaniem szczupłego ciała nie osiągniemy bez diety. Aż szkoda mi patrzeć jak tyle moich znajomych katuje się drakońskimi dietami. Też ostatnio przytyłam parę kilo, aby udałam się do dietetyka w Katowicach i wspólnie ułożyłam z nim zbilansowany i w pełni dopasowany do mnie jadłospis. Powiem Wam, że już widać znaczną poprawę i mam nadzieję, że na lato uda mi się wbić w jakieś fajne bikini
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-06-2014, 10:57
Pauline1366 Pauline1366 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Lightbulb

I dieta i ruch. Sama dieta niewiele da, tak samo jak ruch bez zmiany nawyków żywieniowych. Nawet aktywność fizyczna 2 razy w tygodniu przynosi realne rezultaty. A zbilansowana dieta jest dobra nie tylko dla naszej figury, ale przede wszystkim samopoczucia i zachowania zdrowia.

____________________
U nas największy wybór. http://www.jolawojciechowska.tumblr.com Wejdź i sam zobacz.

Ostatnio edytowane przez Pauline1366 : 25-09-2014 o 16:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-06-2014, 19:00
merykejt merykejt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 3
Domyślnie

Powiem szczerze, że mi zdecydowanie bardziej pomógł ruch. Sama dieta może jedynie pomóc Ci schudnąc, ale skóra będzie mało jędrna. A gdy połączysz to z ćwiczeniami to wszystko pięknie ukształtujesz.
__________________
delikatesy online
melasa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-06-2014, 13:06
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Ja stosowałam i dietę i ruch i efekty marne. Moja przemiana pozostawiała wiele do życzenia, dopiero sok z aloesu i ekstrakt z zielonej kawy http://sklep.slimprofil.pl/pl/slimpr...ml-gratis.html pomogły mi to wszystko wyregulować. Ale na wszystko trzeba czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-06-2014, 11:41
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

A ja myślę, że warto zrobić wszystko, żeby przejście na zdrowszą dietę oraz aktywność fizyczna, sprawiały przyjemność, a nie przymus.
Myślałam o tym, żeby kupić sobie orbitrek, żeby jesienią i zimą mieć jakiś sprzęt, który zapewni trochę więcej ruchu niż spacer z psem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-06-2014, 15:30
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Orbitrek to świetny pomysł, zwłaszcza gdy zależy nam na wyrzeźbieniu całej sylwetki, a nie tylko jej poszczególnych partii.
Widziałam całkiem fajne w Hop Sport, np. http://www.hop-sport.pl/product-pol-...4-gratisy.html
Fajne jest to, że do zakupu dorzucają cztery gratisy - ebook, piłkę do ćwiczeń, pas neoprenowy i darmową wysyłkę.
Z takim zestawem możesz urządzić mini siłownię w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-07-2014, 10:28
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie

Dość niepoważne jest to pytanie zadane w temacie. Oczywiście przecież, że oba te elementy są konieczne. Najistotniejsze jest jednak moim zdaniem przestawienie się na zdrowe nawyki zywieniowe. Jeżeli ktoś ma z tym problem, to polecam zainstalować sobie na telefonie aplikację Befit. To świetne wsparcie :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-07-2014, 13:30
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ważny jest oczywiście i ruch i odpowiednia dieta, a w przestawieniu się na zdrowe odżywianie nie pomoże żadna aplikacja. Zmiana musi zajść w naszej głowie. Rozpoczynając dietę, warto najpierw zainteresować się tym, jak usunąć złogi z organizmu, w którym one zalegają, powodując zaparcia i spowolnienie procesów metabolicznych. Następnie powinniśmy wybrać taką aktywność fizyczną, która najbardziej nam odpowiada i ruszać się co najmniej trzy razy w tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-07-2014, 21:09
gauger gauger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 1
Domyślnie

Dieta i ruch, a najlepiej ćwiczenia oporowe, czyli z ciężarem:-)

http://zdrowystylzycia.pl/ | Równowaga psychoterapia Gestalt

Ostatnio edytowane przez gauger : 09-02-2016 o 20:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.