kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-10-2017, 11:36
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Zakup mieszkania - nowe czy używane?

Zakup jakiego mieszkania ma waszym zdaniem więcej sensu i będzie stanowił lepszą inwestycję?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-10-2017, 16:22
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Myślę, że warto rozważyć obie opcje, bo każda ma jakieś zalety.
Tutaj https://www.deconova.pl/piano-house/ poczytaj sobie o takich z rynku pierwotnego.
Oczywiście jest sporo zalet takiego rozwiązania, ale myślę, że nie zaszkodzi porównywać każdą ofertę z rynkiem wtórnym.
Tylko wtedy będziesz w stanie ocenić tak realnie co się bardziej opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-10-2017, 07:53
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 572
Domyślnie

Myślę że nowe mieszkanie na nowym, fajnym, nowoczesnym osiedli z placem zabaw i terenem do rekreacji jest najlepsze, takie mieszkania można kupić na osiedlu Nowe Odolany na Woli i to blisko centrum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-10-2017, 14:42
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Mam pytanie odnośnie dewelopera NovaForm Polska. Planuje kupić u nich mieszkanie, dokładniej chodzi o mieszkanie na piętrze z tarasem, można sobie podejrzeć tu: http://www.koninko.com.pl/osiedle/ , czy ktoś mieszka już w budynku wybudowanym przez tą firmę? Polecacie czy nie? Z góry dzięki za info.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-10-2017, 17:10
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Trzeba sobie przekalkulować, co lepiej sprawdzi się w naszym przypadku.
Nowe mieszkanie to możliwość samodzielnej aranżacji, ale z drugiej strony i mnóstwo spraw do dopilnowania. Czytałam ostatnio trochę o odbiorach: http://deccoria.pl/warto-zobaczyc/ar...ru,5,2809.html . W głowie się nie mieści, o ilu rzeczach trzeba pomyśleć.
Kupno mieszkania z drugiej ręki jest bezpieczniejsze. Tylko trzeba liczyć się z tym, że mieszkanie nie jest nowe, może wymagać remontu i nie odpowiadać nam idealnie pod każdym względem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-11-2017, 12:34
Patrysia Patrysia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 39
Domyślnie

Najlepszą opcją będzie mieszkanie na wynajem, sama stałam przed podobnym dylematem i ciekawą ofertę znalazłam w http://www.karpatia.net.pl/pl/wynaje...zkania-rzeszow. Sprawdź, może i Ty coś znajdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-01-2018, 08:19
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 667
Domyślnie

Ja bym chciała mieć własne mieszkanie i je wynajmować bo to całkiem niemałe pieniądze jak masz mieszkanie w dobrej lokalizacji, np w Trójmieście jest takie ładne osiedle Atala gdzie z mieszkań jest widok na morze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2018, 11:20
lerwy lerwy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

stawiam na nowe mieszkania, używane niestety mogą spadać na wartości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-02-2018, 21:55
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Też miałam ten dylemat ale za radą przyjaciółki skonsultowałam się z warszawskim agentem nieruchomości Eugeniuszem Jaworskim i jednak doszłam do wniosku, że mieszkanie z rynku wtórnego będzie dla mnie lepsze. Przede względu na lokalizację, zależało mi na bliskości do pracy a żadnych ofert deweloperskich w okolicy nie było. Poza tym zakup mieszkania używanego odbywa się szybciej, ja sprawę zamknęłam w 2msc-e. W razie jakbyście poszukiwały nieruchomości w Wilanowie to polecam pana Jaworskiego, można się z nim skontaktować telefonicznie 603 195 624
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-02-2018, 13:03
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

My kupiliśmy nowe deweloperskie mieszkanie w nadmorskiej miejscowości Rowy. Wybraliśmy z mężem apartament lubicz i mamy zamiar wynajmować go w sezonie i zarabiać na tym. To świetny pomysł na biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.