kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-02-2018, 13:27
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jesli chcesz wynajmować mieszkanie to ja bym postawiła na nowe. Ostatnio znalazłam na http://aiwn.pl kursy i porady na temat inwestycji w mieszkania. Wydaje mi się, ze to bardzo dobra inwestycja na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-02-2018, 17:28
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 580
Domyślnie

Jak już to tylko mieszkanie od developera. Ja bym się nie zdecydowała na mieszkanie z rynku wtórnego. Moja siostra właśnie jest na kupnie mieszkania. Pracuje w Warszawie ale nie chce kupowac mieszkania w stolicy. Rozglądałyśmy się za mieszkaniami w Żyrardowie - tam powstało nowe osiedle Słoneczny Staw http://www.ajsi.pl/ . Do wyboru są komfortowe mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-03-2018, 10:31
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

taka inwestycja w mieszkanie bardzo sie opłaca. Sczegolnie teraz, kiedy jeszcze ceny tych mieszkan nie sa wygórowane, a w najbliższych latach z pewnościa ich ceny pójdą w górę. Ja się teraz zdecydowałam na zakup nieruchomości pod wynajem. Kupilismy z mężem apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Jest to stan deweloperski, więc mamy zamiar je wykończyć i wynajmować. W Rowach jest mnóstwo turystów i cały czas jest zapotrzebowanie na nowe mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-03-2018, 17:07
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

To głównie zależy od możliwości finansowych... Ja długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego mieszkania. Wszyscy mi mówili, że mam za małe możliwości finansowe, a za duże wymagania. Ostatecznie skorzystałam z usług biura nieruchomości ABC Dom z Krakowa, ktróre znalazło dla mnie świetną ofertę w bardzo korzystej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-03-2018, 17:40
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 536
Domyślnie

Ja uważam, że skoro inwestujesz to najlepiej kupić nowe mieszkanie. Teraz już mieszkania nie są tak drogie. W internecie możesz znaleźć mnóstwo świetnych ofert, przykładowonowe mieszkania na sprzedaż wrocław krzyki. Jest to nowoczesne osiedle otoczone zielenią, umieszczone blisko centrum. Jest tam bezpiecznie i nawet mamy mamy centrum handlowe. Według mnie w południowej części Wrocławia najlepszym miejsce na zamieszkania jest właśnie to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-03-2018, 11:22
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 548
Domyślnie

Zależy chyba od tego czego oczekujesz no i od możliwości finansowych. Ja akurat wolę mieszkanie nowe bo po pierwsze masz okres gwarancji, a po drugie możesz od początku wszystko zorganizować po swojemu. Sami myślimy teraz, z mężem, o zakupie pierwszego mieszkania na http://www.osiedlebiale.pl/ pod Poznaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-03-2018, 13:47
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Moim zdaniem nowe domy czy mieszkania to zdecydowanie lepsza opcja.
Przede wszystkim ze względu na to, że nie musisz martwić sie remontami, usterkami itd. Przynajmniej przez jakiś czas
Sama teraz poważnie zastanawiam się nad przeprowadzką do miejscowości Banino. Gdańsk mnie już zmęczył
Biorę pod uwagę między innymi tę inwestycję; http://http://hbinwestycje.pl/inwest...meralnebaninov . Domów z drugiej ręki nawet nie oglądałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-03-2018, 19:32
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Kupno używanego mieszkania, albo takiego do generalnego remontu nie jest głupim pomysłem. Ale to w sumie nie jest rozwiazanie dla mnie, nie chciałoby mi się załatwiać i martwić generalnym remontem, wole już na gotowe przyjść Interesowały mnie ostatnio nowe apartamenty w centrum Sadyby http://villasadyba.com Fajna opcja, posiadają windę, pompę ciepła i ogrodzenia zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Są także w świetne lokalizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-04-2018, 18:16
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

My zdecydowalismy się na zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego, ale byla to pewnego rodzaju inwestycja. Kupiliśmy apartament lubicz w Rowach, który chcemy wykończyć i wynająć. Będzie to świetna opcja na biznes, ponieważ jest tam ogromne zapotrzebowanie na wynajem mieszkań, szczególnie w sezonie wakacyjnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-04-2018, 20:24
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 525
Domyślnie

Hmm no nie wiem w sumie zakup mieszkania z rynku wtórnego nie jest chyba najgorszym pomysłem. Przede wszystkim takie mieszkanie jest sporo tańsze więc jesli ktoś nie chce się ubierać w kredyt na 30 lat to można rozważyć opcje mieszkania z rynku wtórnego. Ja niedawno szukałam mieszkania w Rzeszowie, a w tym pomagało mi biuro nieruchomosci123 opinie mają bardzo dobre więc zdecydowałam się na ich pośrednictwo. Po wybraniu lokum zajęli się wszelkimi formalnościami co znacznie ułatwiło mi zakup.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.