kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2007, 13:24
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie Liposukcja czy odchudzanie?

Jestem ciekawa waszych opinii na powyższy temat. Mnie od liposukcji odstrasza pooperacyjny ból. Wolę dietkę i ruch.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2007, 16:55
Maris's Avatar
Maris Maris is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 38
Domyślnie

Wbrew temu co się pokazuje to nie jest łatwy ani zupełnie bezpieczny zabieg. Do największych zagrożeń należy powstawanie po operacji zatorów tłuszczowych. Mogą one powstawać bądź w kończynach bądź w innych ważnych organach - może się to skończyć nawet śmiercią.

Liposukcja nie powinna być stosowana jako zabieg odchudzający - to zabieg kosmetyczny, który powinien służyć odessaniu miejscowemu tłuszczu pozostałego już po kompleksowym odchudzaniu i nie poddającego się innym zabiegom....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2007, 09:52
Inez71 Inez71 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 47
Domyślnie

To tak jakby zamiast plombować zęby, dac sobie wszystkie wyrwać i wstawić "szufladkę"... Brrr....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-10-2009, 16:46
gaja gaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 27
Domyślnie oj

oj to chyba dość radykalny krok. Żeby zrzucić parę kilo nie trzeba wiele, tylko dyscyplina się przydaje. A taka operacja, fakt może i ktoś za nas to zrobui, ale ile bólu i niepotrzebnych przejść. To chyba jest ostatni sposób na liście sposobów odchudzania według mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-12-2012, 19:38
Amelia30 Amelia30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 2
Domyślnie

Ja polecam bardzo zabieg Body Jet robiłam go w klinice Medycyna Urody.http://www.medycynaurody.pl/chiurugi...czna_cena.html Oczywiście nie byłam strasznie gruba, może 10kg więcej. Nie ma co liczyć na cuda jeśli się ma kilkanaście kilogramów nadwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-12-2012, 13:15
asterka asterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 14
Domyślnie

Przede wszystkim sport i odpowiednia dieta, a żadne zabiegi nie będą potrzebne. Polecam pływanie i bieganie, a jeśli chodzi o jedzenie to całkowite odrzucenie słodyczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-03-2013, 18:22
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Moim zdaniem warto przede wszystkim ćwiczyć.
Sama niedawno zapisałam się z koleżanka na pilates i już widzę efekty.
_______________________
http://centrumkasiarzy.pl/ - Duży wybór tanich kas i drukarek fiskalnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-08-2013, 01:35
Flądra Flądra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 32
Domyślnie

Sport i dieta owszem ale nie zawsze to wystarcza.
W moim przypadku po schudnięciu pozostały mi obszary, z których tłuszcz nie zszedł.Umiejscowiony jest na udach i nawet ma nazwę..."bryczesy".
Jedynym sposobem na pozbycie się tego są operacje plastyczne i odessanie go.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2014, 13:56
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Myślę, że powinnyśmy pamiętać o tym, że czasami uwarunkowania genetyczne nie pozwalają nam na schudnięcie. W takim wypadku jeżeli dieta i ćwiczenia rzeczywiście nie działają, warto zdecydować się na liposukcję. Dużo dobrego słyszałam o liposukcji chplast.com.pl w klinice której właścicielką jest dr Olender. Z tego co wiem to jest naprawdę wykwalifikowaną specjalistką w tym zakresie, a swoje doświadczenie zdobywała w liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-07-2014, 13:16
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Słyszałam ostatnio, że liposukcja jest dobrą opcją jedynie dla w miarę szczupłych osób, które nie potrafią pozbyć się tłuszyczku z brzucha, ud czy pośladków. Pamiętać należy jednak, że ona nie załatwi za nas całej sprawy. Nawet jeżeli się jej poddamy, a wrócimy do starych, niezdrowych nawyków, prędzej czy później kilogramów znowu nam przybędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.