kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-03-2021, 16:27
margaretka45 margaretka45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 14
Domyślnie Nowa praca

Cześć, ostatnio moja znajoma wróciła z pracy w Norwegii. Jak to za granicą fajnie zarobiła, ale bardziej zaskoczył ją zwrot podatku w Norwegii. Nie spodziewała się takiej kwoty. Okazało się jednak, że prawo pracy Norwegii sprzyja nawet przejezdnym. Zaczęłam się zastanawiać, czy może nie wyjechać na pewien czas w celach zarobkowych. Na ten moment trudno mi znaleźć tu pracę i łapię się wszystkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2021, 10:27
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Trzeba pamiętać, ze przed rozpoczęciem nowej pracy należy wykonać badania u lekarza medycyny pracy i to nie ma znaczenia czy będziemy pracować w Polsce czy za granicą. Gdybyście szukali dobrej przychodni w Warszawie to warto wybrać się do Medivity na Mokotowie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Konsultacje z lekarzem medycyny pracy odbywają się także online co jest ogromną wygodą dla pacjenta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-07-2021, 13:13
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Kocham pracować w Norwegii. To jest naprawdę wspaniały kraj z atrakcyjnymi ofertami pracy!!
______________________________
Pisanie licencjatów z marketingu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-07-2021, 13:41
alanis.hoppe's Avatar
alanis.hoppe alanis.hoppe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Nowa praca zawsze na początku jest stresująca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-07-2021, 08:07
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Zawsze jest jakiś stres z tym związany. Nowe obowiązki, nowi ludzie, wszystko nowe. No ale każdy się przecież przyzwyczaja Ja mam w planach zmienić pracę, Praca Szczecin na szczecin.geopraca.pl najbardziej mnie obecnie interesuje. Zobaczymy, może coś fajnego się znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-07-2021, 08:17
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Wyjazd za granicę na długo jest tylko dla osób mocnych psychicznie, kasa nie zrekompensuje rozłąki z rodziną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2021, 10:18
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie za granicę, teraz znalazłam dobre źródło dochodu. Jest nim inwestycja w platformie XTB, jest naprawdę sporo możliwości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-07-2021, 10:19
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Jeśli o pracę chodzi to może warto zastanowić się nad opcją wyjazdu za nią za granice kraju? W Niemczech na przykład wiele osób podejmuje pracę opiekunki dla osób starszych. Ofert pracy można znaleźć naprawdę sporo. Ja tutaj https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ znalazłam tą, która mnie zainteresowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-07-2021, 20:03
Moda Mężczyzna Moda is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 49
Domyślnie

Nowa praca zawsze wiąże się ze stresem, znam to z własnego doświadczenia. Dobrym sposobem na jego neutralizowanie jest przytulanie. Tytaj mamy mały informator https://www.miastokobiet.pl/przytula...sie-przytulac/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-08-2021, 22:20
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Jeśli poszukujecie pracowników z Ukrainy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://atlaswork.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji propozycji w tym zakresie. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. Trzeba przede wszystko dobrze wszystko przekalkulować. W wielu sytuacjach bardzo opłacalny jest bowiem leasing pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.