kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 01-02-2018, 09:07
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe, najlepszymi są te marki Chiodo http://www.chiodo.pl/ . Przede wszystkim nie uczulają, poza tym ładnie utrzymują się na paznokciach, a do wyboru mamy tutaj całe mnóstwo odcieni. Gdybym miała wskazać jakąś ulubioną kolekcję, bez wątpienia byłaby to Red Colour.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 06-02-2018, 19:00
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

U mnie hybrydy nie utrzymują się tak długo jak żele. Dlatego zazwyczaj wybieram manicure żelowy. Miałam jedynie problem ze ściąganiem, ale kupiłam frezy na: motylpro.pl/porady i teraz już wszystko idzie sprawnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 10-02-2018, 16:25
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja robię sobie sama hybrydy i wytrzymują mi 3 tygodnie, to jest świetna sprawa, mam zawsze ładne paznokcie, a nie muszę zmywać i malować na nowo co kilka dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 01-03-2018, 20:23
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Oczywiście, że są trwalsze Ja stosuję lakiery hybrydowe z http://misteromilano.pl/ i świetnie mi się trzymają, nawet kilka tygodni je noszę. Także według mnie nie ma lepszego sposobu na piękne paznokcie Bardzo lubię to, że gama kolorów lakierów hybrydowych z misteromilano jest bardzo szeroka. Dzięki temu mogę tworzyć przeróżne paznokcie, dzięki czemu nigdy mnie one nie nudzą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-03-2018, 02:56
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

U mnie manicure hybrydowy jest dużo trwalszy niż zwykły. Akurat mam w planach umówienie się na taki zabieg do http://www.ateliermagnitica.pl/manicure-hybrydowy/ u mnie w Krakowie. Myślicie, że będę zadowolona? Ja zawsze tak dopytuję, gdy mam pojawić się w nowym, nieznanym dla mnie miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 07-04-2018, 01:16
Kingusia Kingusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie hybrydowe paznokcie są trwalsze, ale mimo wszystko chodzę regularnie co miesiąc je odnawiać. Udało mi się znaleźć zestawienie paznokcie poznań, które umożliwia w szybki sposób znalezienie najlepszego dla mnie salonu kosmetycznego w moim miejscu zamieszkania. Regularnie korzystam z usług różnych salonów, zawsze kierując się opiniami innych i jeszcze ani razu się na tym nie zawiodłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-04-2018, 11:29
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja wybieram zawsze salon urody warszawa i tam robię paznokcie. Jestem bardzo zadowolona. Hybrydy trzymają się u mnie nawet do trzech tygodni. To super efekt - szkoda tylko, że paznokcie tak szybko rosną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-04-2018, 16:23
weronika weronika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 19
Domyślnie

Czesto jest to kwestia przyzwyczajen. Korzystamy z jakiegos produktu latami i nawet nie szukamy lepszej alternatywy. A ta jest jesli chodzi o lakiery do paznocki. Moze trudno w to uwierzyc ale dzieki postepowi technologicznemu nawet w tej dziedzinie zawdzieczamy wiele. Nie wyobrazam sobie teraz zycia bez lakierow hybrydowych. Trzeba natomiast byc uwazna i dobierac te lepszej jakosci. Jak dla mnie bardzo dobrze sprawdza sie https://www.indigo-nails.com/pl,klas...hybrydowe.html Na plusy jest z pewnoscia jego trwalosc .. starcza praktycznie na miesiac uzytkowania. Zauwazylam rowniez, ze kolory sa o wiele bardziej zywsze niz w "zwyklym". Macie moze te same odczucia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 13-04-2018, 17:32
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dokładnie tak samo uważa, kwestia przyzwyczajenia i dla mnie jeszcze trwałości. Najbardziej lubię te, które dają efekt lustra . Mają metaliczny połysk i co dla mnie istotne, bardzo dobrze prezentują się na krótkich paznokciach. Ja z uwagi na swój zawód nie mogę pozwolić sobie na długie paznokcie, a chcę żeby elegancko się prezentowały.

Ostatnio edytowane przez Emily : 13-04-2018 o 17:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 16-04-2018, 20:56
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Ja ostatnio znowu kupiłam sobie dwa kolory lakieru hybrydowego tutaj https://abcuroda.pl/kategoria/lakiery-hybrydowe . Uwielbiam te lakiery ze względu na trwałość i nie zamieniłabym ich na żaden inny. Nie odpryskuje i zawsze dłonie wyglądają na zadbane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.