kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-12-2015, 17:30
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja też uważam, że warto zapoznać się z portfolio fotografa dzięki temu zobaczysz jaki mniej więcej ma styl i czego się możesz po nim spodziewać. Ja rozważam nawiązanie współpracy z www.sloneko.pl. Zależy mi na oryginalnych zdjęciach, z polotem i uwidocznioną miłością. Mało, który fotograf potrafi zrobić takie zdjęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-01-2016, 14:21
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Kieruj się oceną zdjęć jakie fotograf umieszcza w swoim portfolio, na blogu. Każdy ma inny gust i chociaż dobry fotograf potrafi się w dużym stopniu dopasować do upodobań klienta to jednak warto szukać takiego którego zdjęcia "mówią" do nas Do mnie właśnie "przemówiły" zdjęcia Izy- http://izamaciejewska.pl/ - są oryginalne i zachwycają od nowa przy każdym oglądaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-01-2016, 14:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja uważam, że w przypadku fotografa to trzeba dobrze poszukać żeby był niedrogi ale zdjęcia żeby były ładne. Bo wywalać np. 5 tys. za samego fotografa to dla mnie jest rozbój w biały dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-01-2016, 10:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 051
Domyślnie

Jak wybrać? Przeglądać oferty, portfolia, itd. Moja znajoma z pracy ostatnio nam podesłała jednego fotografa, a jego dzieła znajdziecie na stronie http://grzegorzwrzosek.pl/ i mi akurat, te jego zdjęcia się bardzo podobają i sama bym się zastanawiała, czy nie wybrać tego Pana Przeglądajcie oferty i same zobaczcie jakie sesje się Wam podobają i jakiej jakości są zdjęcia. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-03-2016, 18:36
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Na pewno warto zapoznać się z portfolio konkretnej osoby. Poza tym można też zobaczyć zdjęcia z wesel znajomych i zapytać ich o namiary do tych fotografów, którzy je robili. Sama gdybym miała teraz wychodzić za mąż, wzięłabym pod uwagę także zdjęcia z fotobudki jak np. http://mimofoto.pl/ . Na pewno byłyby one ciekawym urozmaiceniem dla gości weselnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-05-2016, 14:03
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

zawsze można zapytać znajomego który jest już po, jak się sprawdził fotograf którego on zatrudnił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-06-2016, 12:56
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Należy zwrócić wagę na portfolio albo po prostu popytać znajomych którzy mieli już ślub.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-06-2016, 08:40
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja czeka na swoje zdjęcia w albumie, bo tak na komputerze jak oglądałam to były bardzo ładne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-06-2016, 16:00
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 529
Domyślnie

Najlepiej wybierać na podstawie zrobionych przez nich zdjęć. Firma http://www.slubnefoto.olsztyn.pl/ na swojej stronie ma zamieszczone portfolio, warto obejrzeć. Specjalizują się w fotografii ślubnej. Są z Olsztyna ale dojeżdżają na terenie całego kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-07-2016, 09:00
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

u mnie fotografem była córka znajomego i to był chyba błąd bo do dzisiaj nie doczekałam się albumu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.