kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-11-2017, 09:55
maryu Mężczyzna maryu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 3
Domyślnie Narty z dzieckiem?

W tym roku planujemy nasz pierwszy wyjazd z dzieckiem na narty-wcześniej była za mała. I wyczytałam, co było dla mnie zaskoczeniem, że 80 proc. wszystkich wypadków na stokach narciarskich zdarza się przy dobrej pogodzie i odpowiednich warunkach do uprawiania białego szaleństwa: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-d...dki-na-nartach. Dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad kupieniem ubezpieczenia chocby dla dziecka. co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-11-2017, 17:04
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Skoro obawiacie się o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo to warto jest się dodatkowo ubezpieczyć. Sama zawsze wykupuję dodatkowe ubezpieczenie jeśli gdzieś jadę. Nie ważne czy za granicę czy gdzieś w Polsce. A jeżdżę dość często, bo bardzo lubię zwiedzać nowe miejsca. Inspiruję się wpisami na blogach - http://recenzjepodroznika.pl/ i planuję kolejne wypady, czasem na kilka dni, czasami na weekend a czasami na dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-11-2017, 10:10
herbert427 herbert427 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja bym jednak uważał bo nie jest to jednak zbyt bezpieczny sport, zwłaszcza dla małego szkraba .
__________________
pomadka ochronna do ust
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-10-2018, 10:43
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli wszystko odbędzie się pod okiem fachowca, to jazda na nartach z pewnością nie zaszkodzi nawet dziecku. Są nawet specjalne miejsca, gdzie całe rodziny wraz z dziećmi mogą uprawiać sporty zimowe. Wiem, że jazda na nartach dla dzieci organizowana jest np. przez stację narciarską Szwajcaria Bałtowska. A każda aktywność fizyczna jest dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-10-2018, 13:15
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Polecam zajrzeć na bloga http://www.vimuz.pl/gogle-narciarski...ie-dla-dzieci/ gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykułów na temat najlepszej jakości sprzętów narciarskich dla waszych dzieciaków, wybierajcie z głową !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-10-2018, 17:40
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Według mnie na pewno warto uczyć dziecko jeździć na nartach już od małego. Na pewno potem będzie Wam za to wdzięczne. Tylko musicie pamiętać o dobrym nauczycielu oraz odpowiedniej odzieży. Ważne, żeby dziecko miało na sobie dobrą i wygodną odzież sportową (np. https://www.sport-hurtowo.pl/pol_m_O...iece-1083.html), dzięki czemu będzie mogło się swobodnie poruszać i ubrania nie będą krępowały jego ruchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-10-2018, 22:03
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Fajnie tak od małego uczyć różnych sportów. Patrząc na nasze społeczeństwo, ciągle siedzące w telefonach, to nawet wskazane Bardzo fajne trasy narciarskie, własnie takie rodzinne są w Bukowel. Co prawda to Ukraina (zachodnia) ale to całkiem fajne i sympatyczne miejsce. My tam w tym roku jedziemy 3 raz (z Wytwórnią Wypraw) i ciągle mamy mało. Ośrodek z tego co czytałam to projektowali kanadyjscy specjaliści a sprzęt jest z Austrii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-12-2018, 16:54
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Jestem za Chociaż sama nie wiem, czy naukę jazdy na nartach nie przełożymy na przyszły rok. A w tym roku zdecydujemy się na zabawę na stoku ale razem z sankami z kierownicą. Koleżanka opowiedziała mi o tych sankach i jestem zachwycona! Nawet udało mi się je znaleźć w sklepie https://kronos-shop.pl/product-pol-3...urek-AXER.html w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2018, 20:01
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Fajną propozycje wyjazdu znajdziesz w sieci tutaj . Teraz najwięcej ofert z dobrymi cenami w sieci najczęściej znajdujemy. Każdy z nas by chciał coś znaleźć fajnego dla całej rodziny. Osobiście zawsze wyjazdy u nas rodzinne, a więc 4-5 osób to kosztuje trochę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-12-2018, 15:07
WioNas WioNas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

też zawsze jeżdżę na narty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.