kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-09-2018, 22:05
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie Księgowość w firmie - Invoice Digitizer

Hej
Prowadzę biuro rachunkowe i ze względu na ilość pracy oraz zleceń zastanawiam się nad zakupem programu, który usprawniłby nam dodawanie tych wszystkich faktur i rachunków do systemu komputerowego. Czy ktoś z Was pracuje może na wspominanym w tytule Invoice Digitizer? Jeżeli tak to liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-09-2018, 12:20
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Już gdzieś o tym programie czytałam i to dość niedawno. Działa to z tego co pamiętam tak, że otrzymujemy skaner i odpowiednią aplikację. Skanujesz faktury, program sam wyszukuje na niej odpowiednie pola jak NIP, wartości netto, vat, stawki vat, brutto, nazwa kontrahenta itd. do tego pozwala na ich korektę. Jak wszystko jest ok, to automatycznie wprowadza do systemu. Racja? Ja jeszcze go nie używałam, ale zobaczymy może ktoś na forum nam z własnego doświadczenia doradzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-09-2018, 10:29
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

My właśnie od kilku tygodni testujemy program InvoiceDigitizer i pierwsze spostrzeżenia są naprawdę fajne. Szybkie skanowanie wszelkich dokumentów, paragonów czy faktur i przesyłanie ich automatycznie do systemu księgowego. Liczę, że to usprawni nam pracę w biurze i zmniejszy liczbę pomyłek bo ostatnimi czasy po prostu ze wszystkim ledwo się wyrabialiśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-09-2018, 14:09
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Też szukam właśnie rozwiązania w tym zakresie i widzę że jednak z tych co znalazłam sama to jednak Invoice Digitizer ma najlepsze opinie wśród użytkowników i chyba też zdecydujemy się pójść w tym kierunku i wstępnie go przetestować przez kilka miesięcy aby pracownicy mogli na spokojnie go "ogarnąć"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-09-2018, 10:12
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Zgadzam się, ze nie ma na ten moment chyba lepszego rozwiązania niż wspominany Invoice Digitizer, ponieważ czas wprowadzenia jest bardzo krótki do tego nie pojawia się tak duża ilość błędów, a oszczędność czasu oraz nerwów jakie są w księgowości pozwalają się zająć ważniejszymi sprawami niż wolne wprowadzanie wszystkiego po kolei do systemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-09-2018, 12:01
dilom's Avatar
dilom Mężczyzna dilom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Warto poszukać informacji na ten temat w Internecie. Bez trudu powinno się coś znaleźć.
__________________
Każdy może wykonać swoja pracę nawet najcięższą w ciągu jednego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-10-2018, 11:11
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Super, czyli jednak co do niego miałam nosa! W takim razie nie mam co zwlekać tylko czas zabierać się za rozpoczęcie współpracy. Po pierwszym miesiącu na pewno dam Wam znać jak u mnie działa i czy rzeczywiście był to słuszny wybór!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-10-2018, 11:23
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Według mnie najważniejszy jest odpowiedni program do faktur. Przykładowo https://wfirma.pl/program-do-faktur-online posiada rozbudowane funkcje (mam na myśli przede wszystkim różne integracje) i potrafi w dużej mierze zastaąpić księgową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-10-2018, 11:20
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Dokładnie Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać w końcu ten problem i będziesz mogła ostatecznie skupić się na realizacji projektów w firmie. Myślę, że to najwygodniejsza opcja w rozsądnej cenie która też w razie dalszego rozwoju tylko będzie mogła Wam pomóc w sprawnym rozliczaniu wszystkiego z US.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-10-2018, 10:41
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi, ja na pewno ze swojej strony mogę polecić https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Bardzo przydatna rzecz dzięki której w 3 kliknięciach wystawimy fakturę, którą od razu można wysłać do klienta. Mamy wiele szablonów, kontrolujemy płatności faktur jak również możemy wystawiać je w różnych językach. Krótko mówiąc mnóstwo funkcji w jednym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.