kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 08-10-2018, 19:53
swiat33 swiat33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domy¶lnie Wózek

Hejka. Moja siostra jest w ci±¿y, wiêc stwierdzi³am, ¿e pomogê jej robiæ zakupy. Szukamy w³a¶nie jakiego¶ bezpiecznego i nieprzemakalnego wózka. Niestety ¿adna z nas na tym siê nie zna. Czy polecicie mi jaki¶? znalaz³±m http://lonexcompany.com/pl/ podobno jest to odpowiednia firma i skorzystam z jej us³ug

Ostatnio edytowane przez swiat33 : 23-10-2018 o 15:15.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-10-2018, 18:37
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domy¶lnie

Fajnie ¿e pomagasz siostrze w takich rzeczach. Na pewno sama ma bardzo du¿o zajêæ zwi±zanych z przyj¶ciem na ¶wiat dziecka. Jednak pamiêtaj te¿ ¿eby za bardzo siê nie narzucaæ, ma³o która matka to lubi;p Zobacz sobie propozycje wózków 3w1, to najpraktyczniejszy zakup. Tak¿e miêkka po¶ciel do wózka zapewne siê przyda na d³u¿sze spacery z dzieckiem. Generalnie przy wyborze wózka warto stawiaæ na lekkie i ³atwo sk³adalne modele.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-10-2018, 19:05
B³otosmêtek B³otosmêtek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Mo¿e zapytacie siê w jakim¶ sklepie z takimi rzeczami dla dzieciaczków tam (pewnie panie), bêd± najlepiej wiedzia³y co i jak i bêd± Wam mog³y doradziæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-10-2018, 15:05
zielona88 zielona88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 2
Domy¶lnie

Cze¶æ jestem nowa a na imiê mam Ilona. Mi³ego dnia wszystkim ¿yczê
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-10-2018, 18:29
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domy¶lnie

A zobacz sobie na ten wózek https://www.sklep-smile.pl/bebetto-luca-fotelik . Tutaj w komplecie masz równie¿ fotelik. Zestaw jest naprawdê nowoczesny, a co najwa¿niejsze solidnie wykonany. Tak¿e na pewno doskonale siê sprawdzi w praktyce. Nawet cena nie jest wygórowana.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-12-2018, 17:44
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domy¶lnie

To bardzo dobrze zaopatrzony sklep, widzia³am tam du¿y wybór wózków, tak¿e ten który ja mam czyli x-lander i je¶li kto¶ szuka wózka na lata, który do tego jest modny i ³adny to ten w³a¶nie polecam
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-02-2021, 08:40
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 255
Domy¶lnie

Sprawd¼cie z siostr± wózek od https://insevio.com/ U mnie moja przyjació³ka go ma i jest z niego zadowolona, na razie korzysta z gondoli, ale wózek nie jest ciê¿ki, dobrze siê go znosi i wynosi (mieszka w bloku), nie zajmuj tak du¿o miejsca jak inne wózki, które ogl±da³a przy zakupie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.