kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-07-2017, 17:31
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Konsultanci ślubni

Coraz bardziej modne jest korzystanie z konsultantów slubnych. Nie powiem bo to jest bardzo duże ułatwienie , gdy ktoś jest zabiegany i nic innego nie ma do roboty to może organizować wszystko sam ale korzystając z pomocy profesjonalisty nie mamy tyle na głowie. Jak sie zdecydujesz to tutaj http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie mozesz znaleźć konsultatna ze swojej okolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-08-2017, 09:43
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

to się teraz takie modne zrobiło, a kiedyś czegoś takiego nie było i jakoś ludzie dawali sobie radę z wszystkimi przygotowaniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-09-2017, 14:46
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja mogę firmę http://agaya.eu polecić, są na prawdę profesjonalni a do tego mają mnóstwo genialnych pomysłów i świetnie potrafią wszystko zorganizować. Scenariusz ślubu zarówno dla nas jak i dla wszystkich podwykonawców, ale w ogóle kwiaty, makijaż, no po prostu wszystko, ja bym do tego nie miała głowy w przedweselnym stresie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-10-2017, 13:41
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Na początku sama chciałam zorganizować swój własny ślub, jedyne co udało mi się wybrać to Wesele Warszawa . Wybrałam zaproszenia a teraz czeka nas objazd po całej rodzinie. Problem mam z pozostałymi punktami które są potrzebne do przygotowań, dlatego zastanawiam się nad wynajęciem takiego konsultanta. Myślę, że pomoże mi w organizacji dodatkowych atrakcji które są dostępne w hotelu Venecia Palace. Chwilowo nie mam możliwości aby często zaglądać na salę weselną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-02-2018, 10:15
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

U nas w Warszawie jest mnóstwo konsultantów ślubnych, ale my takiego nie potrzebowaliśmy. Wszystko zorganizowaliśmy sobie sami, salę, zespół (który swoją drogą był najlepszy na świecie - NotoGramy - POLECAM!), fotografa, dekoracje, kościół i wiele, wiele innych. Jeśli się chce to można wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-02-2018, 10:26
atrakcje.weselne atrakcje.weselne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja tam nie wiem, wolałabym wszystko sama zrobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-04-2018, 15:58
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Atrakcje są ważne. Ale dla mnie sala jest ważniejsza. Ja ogólnie wolałam mieć troszkę większy budżet na wszystko, najdłużej wybierałam salę i wybrałam Venge w Łodzi. Wszystko się super udało nam tam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.