kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-01-2017, 06:43
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Gdy mam jakiś problem ze stopami, to korzystam z usług podologicznych w gabinecie Satin w Warszawie. Nie tylko zajmują się grzybicami, ale też suchą skórą stóp. Dzięki nim mam naprawdę ładne stópki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-03-2017, 12:39
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja nigdy nie zapominam o pielęgnacji stóp. Zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy chodzimy w odkrytych butach. Wtedy wszelkie zrogowacenia wyglądają po prostu nieestetyczne... Mam taki rytuał, że dwa razy w tygodniu robię porządny peeling + ścieram pumeksem najbardziej strategiczne partie stóp, a na końcu aplikuję dobry jakościowo krem. Jeśli cały dzień spędzacie na nogach, to polecam produkty usuwające zmęczenie stóp np. http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/pieleg...845503020.html . Kosztuje dosłownie grosze, a pomaga utrzymać prawidłowy stan ścian naczynek krwionośnych, dzięki czemu stopy nie są takie obolałe. Bardzo fajny krem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-09-2017, 10:26
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Latem stosuję Skarpety ANTYPERSPIRANT 2-etapowy zabieg przeciwpotny do stóp Z AKTYWNYM WĘGLEM I GLINKĄ BIAŁĄ 15% Bielendy, idealna sprawa na upały, a stopy są gładkie i zadbane po takiej kuracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-09-2017, 23:51
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Warto odwiedzać nie tylko pedikiurzystkę, ale również podologa. W końcu to lekarz, może z wyglądu stóp sporo wywnioskować a nawet wyłapać pierwsze symptomy chorób. Mój typ to ten gabinet http://wroclaw-podolog.pl/ to informacja dla osób z Wrocławia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-09-2017, 23:27
mal_aga mal_aga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 2
Domyślnie

przede wszystkim zadbaj o ładne pięty!
__________________
gry pokemon brand
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-09-2017, 13:44
poszywa poszywa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

kupiłam te skarpetki złuszczające - zobaczymy, jak zadziałają
__________________
kilocal funziona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-09-2017, 19:22
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

też bym sugerowała wizyte u podologa. kupując tego typu preparaty na własną rekę, można tylko wysuszyć i jeszcze bardziej zniszczyć skórę stopy, a ta wbrew pozorom jest bardzo delikatna. ja od czasu do czasu chodze na profilaktyczne zabiegi do gabinetu satin w wawie. naprawde polecam - profesjonalna obsluga i dobrej jakosci sprzet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-09-2017, 09:04
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Koniecznie poczytajcie o skarpetkach złuszczających EpilFeet na stronie www.byolie.com. Mój mąż ich używa i jest zachwycony. Zawsze miał dość zniszczone stopy bo jest kolarzem. Właśnie te skarpetki znacznie poprawiły sytuację jego stóp. Wystarczy raz w miesiącu założyć je na pół godziny. Po kilku dniach skóra stóp zacznie się złuszczać. Produkt jest bezpieczny i sprawdzony, nie ma czego się obawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-09-2017, 16:09
Kalima Kalima is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 17
Domyślnie

Zawsze dbam o dobre nawilżenie stóp. Używam krem nawilżający do stóp i paznokci marki Scholl. W gazetce Super-Pharm widziałam go w promocji za 12 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-11-2017, 23:03
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

ja chodze co jakiś czas na peelingi i pedicure, dlatego moje stopy są zadbane o każdej porze roku. Znam taki bardzo dobry gabinet kosmetyczny wrocław mają bardzo doświadczone kosmetyczki. Ja zawsze jestem zadowolona po wizycie u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.