kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-05-2020, 11:10
DużaRóża2 DużaRóża2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 15
Domyślnie Pizzeria

Cześć. polecacie jakąś pizzerię, może ktoś z Błonia? Szukam wśród pizza błonie - bo to miasto mnie interesuje? Jak coś polecacie, to dajcie proszę znać
Z góry dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-05-2020, 08:36
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja to staram się zwykle zamawiać pizze nie z takich bardzo popularnych sieciówek ale z pizzerii bardziej lokalnych Np w Krakowie warto spróbować pizzy z pizzerii TOPIA https://pizzatopia.com/. Błyskawiczna i terminowa dostawa pod same drzwi i niepowtarzalny smak duży wybór, korzystne ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-06-2020, 06:21
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

W Warszawie mam swoją ulubioną pizzerię Szkutnia, w której lubię zjeść czy to pizzę czy też makarony i inne dania z kuchni włoskiej. Mają również dowóz online, więc można wygodnie i bez wychodzenia z domu zamówić coś dla siebie i znajomych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-06-2020, 11:30
heller.mark's Avatar
heller.mark heller.mark is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy są tu osoby, które robią swoją domową pizzę w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-06-2020, 18:18
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja pierwszy raz kilka miesięcy temu odwiedziłam lokal Pizza Dominium. Ich usługi bardzo polecała mi koleżanka z pracy i nie zawiodłam się. Teraz jeśli tylko jem na mieście to zazwyczaj wybieram ich restaurację. Moja ulubiona znajduje się w Toruniu. Tutaj: https://www.pizzadominium.pl/lokale/torun-c-h-r-plaza możecie sprawdzić jej lokalizację Pizze są po prostu idealne - składniki wysokiej jakości, wiele opcji w menu no i przystępne ceny. Warto również od czasu do czasu zaglądać na ich stronę, bo proponują wiele atrakcyjnych promocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-07-2020, 07:18
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

A ja mam dość włoskiego żarcia, można je niemal wszędzie dostać, chciałabym zjeść coś polskiego, a może kontynentalnego - tak pomyślałam sobie w zeszłym miesiącu i co? Znalazłam cudowną restaurację Little Barrel, w której można zjeść nawet prawdziwą kaszankę z chorizo! Super miejsce i klimat. Warto się wybrać, samemu, we dwójkę i z rodziną!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-06-2021, 22:33
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Cudowna atmosfera jest w restauracji Miód Maliny w Straszynie. No i tam właśnie mają pyszna pizzę na cienkim cieście, chrupiąca i aromatyczną, uwielbiam ją Tu macie konkrety: https://miod-malina.com.pl/pizza/ Dodam, że u nich jest też najlepszy ramen jaki jadłam, koniecznie go spróbujcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-07-2021, 08:23
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Kocham wysokiej jakości pizze. One są po prostu doskonałe. Tak to widzę. To jest doskonała sprawa!
_______________________
Tematy magisterskich prac z obronności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-07-2021, 11:57
Elieuh1l Elieuh1l is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1
Domyślnie

nie zdarzyło mi się tam dobrze zjeść.
-
testy antygenowe ze śliny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-08-2021, 19:35
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

chyba każdy lubi pizzę, bez względu na wiek Jak coś, to od siebie mogę wam polecić jeszcze https://www.pizzateam.pl/ w Szczecinie. Mają naprawdę spory wybor smaków, rozmiarów itd więc każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.