kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-01-2016, 10:11
halena halena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja to chętnie wybrałabym się do Chorwacji. Może w te wakacje coś zaplanuję, zawsze jakoś wypada, że jedziemy gdzieś indziej ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-05-2016, 12:56
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Może to nie jest bardzo egzotyczny kraj ale na rodzinne wyjazdy polecam Chorwację, ceny są stosunkowo niskie oraz pogoda jest gwarantowana. Jeśli szukasz fajnych noclegów to sprawdź http://hrvaska.my-free.website/ ja tutaj zawsze rezerwuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-06-2016, 16:08
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

A to od razu musi byc jakaś wycieczka egzotyczna żeby się dobrze bawić z rodziną? Moim zdaniem można się dobrze bawić nawet w Polsce jest u nas co zwiedzać. Ja ostatnio trafiłam na hotel cykada nowe miasto lubawskie, zaczęłam sprawdzać co to za miejsce i spodobało mi się. Mysle że warto wybrać sie tam z rodzinką

Ostatnio edytowane przez boguska : 16-06-2016 o 14:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-06-2016, 10:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ta Chorwacja to bardzo dobry pomysł, jeżdżą tam całe rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-09-2016, 13:20
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

To trzeba od razu gdzieś wyjeżdżać żeby się dobrze bawić całą rodziną?
Moim zdaniem wystarczy wybrać się np do aqua parku blisko zakopanego, dzieciaki będą wniebowzięte a i dorośli dobrze będą się bawić. My z mężem coraz częściej rozważamy wyjazd do Białki Tatrzańskiej na kilka dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-10-2016, 14:03
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Sprawdź ofertę https://tropicalsun.pl
Podróżuję tylko z tym biurem podróży. Atrakcyjne ceny oraz oferta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-10-2016, 14:54
toma001 Mężczyzna toma001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 24
Domyślnie

Jeśli jeszcze nie byłaś na Dominikanie to polecam spróbować. Byłem już tam 5x i ciągle nie mam dość. To najlepsze miejsce jeśli masz ochotę poleżeć na białym piasku i kąpać się w szmaragdowej wodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-11-2016, 09:55
toma001 Mężczyzna toma001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 24
Domyślnie

Polecam wypad tygodniowy na Dominikane. Super tropikalna wyspa, idealna na naszą zimę. Jest taka stronka gdzie mozna porównać oferty z Polski i Niemiec: dreamtours.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-01-2017, 07:26
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Witam. Ja niestety nie mogłam w zeszłym roku pojechać nigdzie ze swoimi dziećmi no ale bardzo chciałam żeby chociaż one mogły gdzieś spędzić chociaż dwa tygodnie wakacji. Na szczęście udało mi się znaleźć taką firmę jak https://www.atas.pl/ Zajmują się oni wyjazdami dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. ATAS specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Firma działa na polskim rynku nieprzerwanie już od 1989 roku. Co jest na prawdę na duży plus że już od tylu lat działają w naszym kraju. Bardzo mi się spodobało to że łączą na takich wyjazdach przyjemne z pożytecznym. Czyli oprócz oczywistych atrakcji turystycznych jest kładziony olbrzymi nacisk na naukę o danym regionie, jego historia i kultura. A to wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze która ma ogromną wiedzę a także fantastyczne podejście do dzieci. Po takim dwu tygodniowym wyjeździe moim dzieciom się po prostu buzia nie zamykała. To dla nich było niesamowite przeżycie które pozostanie w ich pamięci już na zawsze. Planuję wysłać ich w tym roku do Hiszpanii mam nadzieję że mi się uda. Dajcie znać jeśli ich ofertą Was przekonała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-02-2017, 14:39
toma001 Mężczyzna toma001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 24
Domyślnie

Proponuje wycieczkę last minute do Tajlandii - tanio, można se żywic na mieście a hotele wziąć tylko ze śniadaniami, dużo rzeczy do zobaczenia, albo wczasy na Jamajce all inclusive - super warunki hotelowe, piękne plaże i reggae.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.