kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2016, 21:08
valuee valuee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 3
Domyślnie Poronienie

hej, dziewczyny.

straciłam dziecko w wyniku błędu ginekologa, poroniłam w 8 miesiacu ciąży. pomózcie mi, powiedzicie, od czego powinnam zaczac, aby uzyskać odszkodowanie lub zadośuczynienie. to już dwa lata, a ja nie mogę tego zapomnieć.

Ostatnio edytowane przez valuee : 10-06-2016 o 14:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-06-2016, 19:27
valuee valuee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 3
Domyślnie Mam!

Dziękuję za prywatną wiadomość,firma, którą mi polecono, okazała się naprawdę skuteczna. Jakby co, tu zostawiam do niej link, może i wam pomoże:

https://codex.org.pl/zadoscuczynienie.

Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-08-2016, 15:06
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

O matko współczuje... mam nadzieje, ze sobie jakoś poradzisz i wszystko się ułoży!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2018, 12:20
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Bardzo współczuję. Jednak utrata dziecka w 8 miesiącu ciąży, to nie poronienie tylko śmierć dziecka. Okropnie trudna sytuacja. Życzę dużo siły. Gdyby jednak, któraś z Was dziewczyn poszukiwała pomocy w zdiagnozowaniu, dlaczego poroniłyście lub macie problem z zajściem w ciążę - zajrzyjcie na stronę http://www.euroimmundna.pl/poronieni...i-trombofilia/ i poczytajcie o badaniach, które mogą Wam w tym pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-06-2018, 19:34
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Faktycznie odpowiednia diagnostyka może okazać się niezwykle pomocna w razie poronienia. Na pewno jednak warto szukać specjalistów, który przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjentów. Takich lekarzy można znaleźć w Klinice http://gameta.pl . Można tam skorzystać zarówno z szerokiego wachlarzu badań, jak również skorzystać z programu, zakładającego dofinansowanie zabiegów in vitro. Osobiście uważam, że zawsze warto próbować i nie wolno tracić nadziei.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-08-2018, 07:09
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Ja mogę zaproponować także klinikę Polmedis. Oni również zajmują się zapłodnieniem in vitro oraz diagnostyką i leczeniem problemów związanych z płodnością. Poronienie jest wbrew pozorom bardzo często występującym problemem. Jednak nie w 8 miesiącu ciąży.. Najlepiej udać się do doświadczonego lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-08-2018, 10:34
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Każdy się tego boi obojętnie w którym jest miesiącu.
Ale czasami nawet trudno jest zajść w upragnioną ciążę a co dopiero ją utrzymać.
Jeżeli macie problem z zajściem w ciążę to mojej koleżance polecono to http://www.inofem.pl/
Inofem pobudza owulację i poprawia jakość komórek jajowych dlatego jest doskonały dla kobiet planujących ciążę, a oprócz tego zawiera odpowiednio dużą, rekomendowaną przez ginekologów dawkę mio-inozytolu (2000 mg) oraz kwas foliowy, który należy przyjmować minimum trzy miesiące przed planowaną ciążą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-09-2018, 14:09
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Jestem ciekawa, czy wiecie o tym, że przyczyny poronienia mają zazwyczaj podłoże genetyczne? Jak się okazuje, winny jest najczęściej wadliwy materiał genetyczny komórek rozrodczych. I nie ma tutaj żadnej winy ze strony rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-05-2021, 17:04
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

współczuję.
______________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-05-2021, 11:26
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Poronienie to jest rzecz straszna!!!! Najlepiej od razu mieć dobrą opiekę lekarską!!!
__________________
Tematy prac magisterskich - Filologia angielska
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.