kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2018, 22:28
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Tak jak w tytule – szukam miejsca, w którym mógłbym niedrogo kupić meble dobrej jakości. Czy moglibyście mi jakieś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-11-2018, 19:16
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Meble dobrej jakości i co najważniejsze tanie, kupisz tutaj https://lobos.pl/meble/produkty/krze...tele-obrotowe/ Jest to marka, która działa na rynku od wielu lat. Ma bardzo pozytywne opinie wśród klientów i uznanie w branży. Oferuje ona różnego rodzaju meble. Wszystkie są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i są również modne. Jeśli szukacie miejsca z dobrymi meblami, to polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-11-2018, 17:52
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

Niedrogie meble bardzo dobrej jakości można kupić tutaj https://www.furnival.pl/mebloscianki-z-szafa,33,art Ten sklep internetowy polecono mi w pracy, bo aktualnie szukam nowych modeli do swojego mieszkania. Wszystkie meble wykonane są z jakościowych materiałów. Sama firma indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia i oferuje wysoką jakość usług. Polecam sprawdzić ten sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-11-2018, 19:24
mercija mercija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że Ikea jest takim miejscem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-12-2018, 13:53
wrzosowa wrzosowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

Hej, serdecznie Was witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-12-2018, 18:12
Aneta00 Aneta00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie

Warto zdecydować się meble z tej stronki: https://www.burzynscymeble.pl/. Mają duży wybór dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, ceny również jak najbardziej na plus jak za meble tak dobrej jakości. Ja kupuję meble tylko od nich i zawsze jestem zadowolona, nic się z nimi nie dzieje, widać że wykonane są z wielką dbałością o szczegóły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-12-2018, 08:54
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

My zamawialismy w salonie agata online i bez zadnych problemow. Jak dla mnie spore zaoszczedzenie czasu, a dodatkowo nie musze sie przeciskac przez te tlumy w sklepie, tylko moge sobie na spokojnie wybrac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-12-2018, 09:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Zależy czego się poszukuje. Może lepiej za meblami popatrzeć w małych lokalnych salonach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-12-2018, 09:22
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

hmm nie bardzo wiem co to dla Ciebie znaczy niedrogo Ja kiedyś kupowałam meble w popularnej sieciówce, może drogie nie były ale niestety z jakością też bywało różnie. A wychodzę z założenia, że jak kupować mebel to juz na lata. Zerknijcie sobie np na Caya Design - znajdzie tam narożniki, sofy ale też fotele czy przepiękne dębowe stoły i ławy. Najwyższa jakość, elegancki i minimalistyczny styl, możliwość łączenia ze sobą różnych materiałów ( np skóra z tkaniną ). Dla mnie bomba!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-12-2018, 09:58
monialot monialot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Chyba musisz polować na jakieś promocje albo wyprzedaże, bo nie wiem czy możesz gdzieś kupić meble w niskiej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.