kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 08-05-2015, 10:33
ida2015 ida2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Remer
Co lubię pić: dobre mineralizowane wody, raz dziennie dobra świeżo mielona kawa a w weekendy piwa regionalne. Pycha. A przy kawie oczywiście czekoladka.
Już do szczęścia mi wtedy nic więcej nie jest potrzeba.. Takie połączenie jest niesłychanie optymalne. Kawka i do tego czekolada to jest to co ja lubię najbardziej po śniadaniu oraz po obiedzie. Lubię pić kawę taką mocną, która mnie stawia na nogi jak jestem taka właśnie bardzo zdenerwowana i bardzo zła szczególnie na mojego faceta co jest czasem gorszy jak dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 12-05-2015, 08:26
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ja najchętniej piję kawę i herbatę
Kawę - tu świetnie sprawdza się ekspres ciśnieniowy, bo takie jednak dużo lepiej wydobywają z kawy pełen aromat, no i zielona herbatka popołudniowa obowiązkowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 12-05-2015, 10:55
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja tylko piję herbatę i nic więcej Najbardziej to ja lubię herbatkę czarną taką w lecie, ona potrafi niesamowicie ugasić pragnienie. Jest ona nawet lepsza od tych napojów ze sztucznymi składnikami słodzącymi, które są niestety bardzo słabe i po nich chce się jeszcze tylko pić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 13-05-2015, 11:45
mistella mistella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja uwielbiam Pepsi! Niestety wiem, że negatywnie wpływa na moje zdrowie (zwłaszcza, że dziennie wypijam ok 1,5l ). Lubię też energy driknki o smaku mohito i sok bananowy wymieszany z sokiem porzeczkowy
__________________
Trenuje piłkę nożną bo lubię
W wolnych chwilach filmuje z powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 13-05-2015, 12:28
malciutkorka malciutkorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jest może południe ale powiem wam, że ja bardzo lubię pić czerwone wino. Po prostu o jest dla mnie najlepszy napój i ogólnie mój najlepszy trunek. Nie ma żadnego lepszego. Po nim się czuję tak świeżo tak dobrze. Więcej mi do szczęścia nie trzeba oprócz butelki wina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 31-05-2015, 19:05
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

białe wino też lubię, ale smakowe piwo to jak nie piwo chyba ze ewentualnie z imbirem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 01-06-2015, 13:07
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Uwielbiam herbatę
Praktycznie cały czas mam jakąś w kubku. Lubię wszystkie, od zielonej, przez owocowe, aż po ziołowe.
Ze względu na smak i właściwości
Lubię też czytać na jej temat. Tu dla przykładu fajny artykuł: http://www.herbata.info/liscie-herbaty/ .
Kawę też piję, ale to maks. dwie filiżanki dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 02-06-2015, 18:22
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja piję wodę, bo mi najbardziej odpowiada. Po wielu napojach mam zgagę, a po wodzie nic się nie dzieje. Herbatę też czasami piję jednak woda to jeden z tych napoi, które pije każdego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 03-06-2015, 08:56
Tajwanka Tajwanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja to jednak bardzo często piję herbatę cytrynową taką ciepła to jest dla mnie wybawienie. To lubię najbardziej jeśli jest gorąco to dla ochłody wypiję sobie gorąco herbatkę cytrynową i jest o wiele lepiej Tych sztucznych napoi nie piję bo im więcej piję np. Sprite to tym więcej mi się chce pić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 07-06-2015, 18:37
Katarytka Katarytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

no właśnie! albo yerba mate! pije ktoś z was?? mnie zaciekawił ten cały rytuał i zabawne naczynka Ponoć jest świetna na upały Chłodzi lepiej niż mięta. a jeśli będziesz pić ją w tradycyjny sposób, to znaczy przygotowując bardzo mocny napar, podnosi ciśnienie lepiej niż kawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.