kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-07-2019, 11:25
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

A czy jest w Warszawie jakiś godny polecenia psycholog dziecięcy żoliborz? Mojej córce od miesiąca pomaga logopeda dziecięcy wilanów, jednak okazuje się że problem jest głębszy i szukamy odpowiedniego specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-07-2019, 00:15
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Zarówno psychologa jak i psychiatrę będziecie mieć w Gabinetach psychiatrycznych Wsparcie w Łodzi https://www.gabinetypsychiatryczne.com.pl/ Bardzo dobra placówka no i kompleksowo podejście do leczenia. Ja chodziłam tam na psychoterapię indywidualną i bardzo dużo mi ona dała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-08-2019, 08:50
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli chodzi o różnice między psychiatrą, a psychologiem - to przede wszystkim, psychiatra jest w stanie przepisać wam jakieś odpowiednie tabletki. Tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/specjal...kie/psychiatra możecie umówić się na wizytę przez internet, bez czekania w kolejkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-08-2019, 22:11
Orafa32 Orafa32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Nigdy nie wiedziałam.
__

nakładki cad, cad dla architekta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 07-10-2019, 22:07
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Jeśli chodzi o lekarzy psychiatrów to bardzo dobre opinie czytałem o PsychoMedic w Łodzi. Jako nieliczni oferują wizyty domowe, w przypadku niektórych schorzeń jest to konieczność. Pacjenci po prostu nie mogą lub ich wyjście do lekarza byłoby mocno utrudnione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 27-11-2019, 16:49
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Ja ze swojej strony chciałabym dodać, że dobry psychoterapeuta może pomóc nam w pokonaniu naprawdę poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym a jednocześnie nie będzie polegał tylko na lekach.
Sama chorowałam na nerwicę lękową ale do psychiatry zwyczajnie bałam się iść (wiem, że to głupie). Pomógł mi doktor Dariusz Rubaś z Krakowa. Doświadczony specjalista, znający problem z własnych doświadczeń, niezwykle skuteczny w działaniu a przy tym bardzo empatyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-11-2019, 10:36
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Psycholog będzie wiedział, czy wystarczy terapia u niego czy potrzebna jest też terapia u psychiatry. Dlatego polecam wybrać się do poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio we Wrocławiu: https://psycholog-ms.pl/. Tam otrzymasz kompleksową pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 05-12-2019, 13:20
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Zazwyczaj tak właśnie jest, że najpierw idziemy do psychologa, a on najwyżej skieruje nas dalej. Jeśli planujecie wizytę u psychologa to polecam Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/. Na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-01-2020, 22:21
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jest spora różnica pomiędzy psychologiem, a psychiatrą, bo to psychiatra np. pomaga jeśli zaburzenia są bardzo mocne i jeśli potrzebne są odpowiednie lekarstwa, bo tylko on może je przepisać. Jeśli potrzebna będzie Wam fachowa pomoc to możecie szukać jej w klinice pod numerem telefonu 22 253 88 88.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 03-02-2020, 11:55
polakowalska polakowalska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 65
Domyślnie

Ja korzystałam z usług psycholog kraków. Polecam, to naprawdę bardzo profesjonalny psychoterapeuta kraków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.