kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-01-2015, 19:24
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Mikrodermabrazja

Czy mikrodermabrazja to zabieg dla każdego?
Co on daje, czy jest drogi i gdzie w Warszawie można na niego pójść?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-01-2015, 07:10
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Przy mikrodermabrazji są pewne przeciwwskazania, podobnie jak w przypadku wszystkich innych zabiegów kosmetycznych - musi je wykluczyć kosmetyczka, jak już się do niej udasz.
Z tego co wiem, w Warszawie można się na to wybrać do Medica SPA. Mają tam pełną gamę zabiegów na twarz i ciało, a do tego zatrudniają wysoko wyszkolony personel, więc masz pewność, że wszystko jest tak, jak należy.
Sama mikrodermabrazja ściera wierzchnią warstwę naskórka, przez co skóra wygląda młodziej i bardziej świeżo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-01-2015, 16:09
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja chodziłam na mikrodermabrazje w celu pobycia sie zaskórników i blizn potrądzikowych, ale żeby zacząć z niej korzystać musialam go najpierw doleczyc chodzilam do idealist na chodkiewicza w warszawie. jestem zadowolona z efektow
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-01-2015, 19:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Mikro*der*ma*bra*zja stosowana jest też często w przypadku blizn potrą*dzi*ko*wych. Poczytaj sobie artykuły na ten temat jeśli nie wiesz o co tak dokładnie chodzi Sprawdź na stronie http://sulphur.com.pl/artykuly/ wpis mówiący o wspomaganiu gojenia blizn. A jeśli chodzi o usługi to ile płaciłaś za taki zabieg?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-01-2015, 15:33
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

ja bylam w instytucie urody na mikrodermabrazji diamentowej zeby zluszczyc skore i porzadnie ja oczyscic. nie jest dla kazdego, ale to mysle ze zalezy od indywidualnego stanu skory
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2015, 22:57
jolka jolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 15
Domyślnie

Porozmawiaj ze swoją kosmetyczką, ja na przykład nie mogę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-03-2015, 12:20
dara dara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

A jak długo skóra wraca do siebie po takim zabiegu? Słyszałam, że to może trochę potrwać (kilka dni) i bezpośrednio po zabiegu mikro-dermabrazji skóra może być widocznie zaczerwieniona. Chyba lepiej tego zabiegu nie robić w środku tygodnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-03-2015, 21:11
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domyślnie

Może kiedyś skorzystam, na razie jakoś nie jest mi to chyba potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-03-2015, 15:02
sylwuchawesola sylwuchawesola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zdecydowałam się na zabieg mikrodermabrazji, by odnowić swoją cerę po zimie. Złuszczyć naskórek, zmniejszyć przebarwienia i pozbyć się zaskórników. Na początku kosmetyczka oczyściła moja twarz z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń dnia. Po tak przygotowanej twarzy przyłożyła do twarzy specjalne urządzenie do ścierania naskórka, które w odczuciu kojarzyło mi się z małą "ssawką" od odkurzaczaW ogóle nic nie bolało. Natomiast było to uczucie niemal przyjemnego masażu, który pobudzał pracę mięśni na twarzy. Po zakończeniu została mi położona specjalna maseczka odżywcza na twarz, która dodatkowo wygładziła skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-05-2015, 12:16
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Wiecie,że tak naprawdę to mikrodermabrazja nie jest takim najlepszym sposobem na pozbycie się przebarwień? Są o wiele skuteczniejsze metody. Polecam poczytać sobie na przykład o Cosmelanie
http://dermatic.com.pl/cosmelan-zestaw.html

Jest to cały zestaw pielęgnacyjny, który wprost rewelacyjnie radzi sobie nawet z najwiekszymi przebarwieniami na twarzy. Sama stosowałam bo mam tego typu problem i efekt bardzo dobry tak więc byłam z niego zadowolona.
Zniknęły nawet te większe plamki.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.