kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 22-07-2019, 16:22
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 080
Domyślnie

Ja uważam, ze praca nad uśmiechem to tylko w gabinecie dentystycznym. Na własną rękę to co najwyżej możemy sobie szkliwo uszkodzić. Ze Szczecina jak ktoś jest to polecam to centrum stomatologiczne - https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/stom...ia-estetyczna/ . Efekt będzie dużo lepszy i trwalszy niż na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 07-08-2019, 22:39
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Jak wybielanie zebów to tylko u najlepszych specjalistów w ttps://www.ziemlewski.pl/ , mam wrazenie ,ze wszyscy inni przy nich to są malo profesjonalni. Klinika do ktorej chodze jest bardzo czysta, obsługa przemiła! Mysle,ze moge polecic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 29-08-2019, 14:12
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Dobra szczoteczka i pasta wybielająca, to też dobry zestaw - jeśli oczywiście nie masz mocno żółtych zębów Ja szczoteczkę używam soniczną od xiaomi stąd https://www.skynet.pl/category/do-higieny-i-pielegnacji i spisuje się bardzo dobrze. Dodatkowo pasta to już raczej wg Twoich preferencji, nie każdy może używać mocne, wybielające pasty. Dobrze sprawdzają się u mnie te z węglem, ale ja nie miałam mocno 'żółtych' zębów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 03-09-2019, 13:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Witam, od jakiegos czasu zastanawiam się nad ywmianą implantów zębowych. Swoje robiłam 10 lat temu,jednak nie wyglądają juz tak dobrze i troche mi to doskwiera. Co sądzicie o tym http://www.annadentalclinic.com/ofer...-dentystyczne/ ? Proszę o wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 12-09-2019, 09:42
borkowskaola borkowskaola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 9
Domyślnie

A wiecie czy są jakieś domowe sposoby na wybielenie zębów? Bo chętnie bym je przetestowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 01-10-2019, 22:01
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Domowe wybielanie nigdy nie zastąpi takiego profesjonalnego w gabinecie. Wiem co mówię, bo próbowałam i efekt marny, a dużo pieniędzy poszło. Lepiej się wybrać do http://wesolystomatologia.pl/ i mieć pięknie wybielone ząbki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 02-10-2019, 11:28
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Każdy marzy o pięknych, białych zębach ale domowe wybielanie to najgorsze co można zrobić... Jeśli chcesz mieć ładny uśmiech zgłoś się do stomatolog lublin - https://adpclinic.pl/cennik/ Wyleczą ci zęby i wybielą je. Ja chodzę do dentysty raz na pół roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 07-11-2019, 20:22
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Pamiętaj, że po wybielaniu zębów konieczna jest biała dieta. Dzięki niej nie zmarnujesz efektów wybielania. Ja niestety nie wiedziałam o takiej diecie i po wybieleniu zębów jadłam wszystko. Bardzo szybko pozbyłam się efektów... :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 14-11-2019, 08:48
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Cytat:
Napisał simonka
Mam pytanie czy któraś z Was zna jakiś "domowy" sposób na białe
ząbki? Nie stać mnie na wybielanie w gabinecie stomatologicznym, a
chciałabym, żeby były choć trochę bielsze. Poradźcie coś...

domowym sposobem jest ciężko. Może lepiej udać się do porządnego gabinetu. Moja koleżanka ostatnio robiła nakładkowe wybielanie zębów poznań i bardzo cię cieszy z efektu. Ponoć to bezbolesna metoda i wlasnie po niej zęby są bardzo długo białe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 20-11-2019, 01:49
sandy sandy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 12
Domyślnie

Myślę, że najlepiej udać się do dentysty, bo takie profesjonalne sposoby są najtrwalsze i najskuteczniejsze Poza tym ładne zęby to przede wszystkim zdrowe zęby, dlatego warto co kilka miesięcy chodzić na wizytę kontrolną. Ja swoje ząbki w razie potrzeby leczę u doktora Borowskiego i mogę pochwalić się wręcz hollywodzkim uśmiechem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.