kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-04-2015, 10:28
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Warto dbać o swoje uzębienie. Kiedyś bałam się chodzić do dentysty ale moja znajomo poleciła mi abym wybrała się http://www.villanova.pl/74/0/stomato...ci%C4%99ca.htm I na prawdę byłam zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim którzy szukają dentysty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-04-2015, 12:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Racja, lepiej dbać niż zaniedbać. Ja korzystałam niedawno z usług protetyka Tomasza Śmigla. Muszę powiedzieć, że bałam się strasznie, ale atmosfera jaka panowała w gabinecie skutecznie utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie mam się czego bać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 29-04-2015, 21:54
maria2015 maria2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Profilaktyka, profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka nie widzę innej skutecznej metody na piękny biały zdrowy uśmiech. Do dentysty chodzę tak 2 razy w roku na przeglądu, mam swojego dentystę i zawsze korzystam z jego usług, jest specjalistą i moje zęby to on zna na pamięć mam do niego pełne zaufanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 05-05-2015, 13:05
leslia's Avatar
leslia leslia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Madlen89
Warto dbać o swoje uzębienie. Kiedyś bałam się chodzić do dentysty ale moja znajomo poleciła mi abym wybrała się >>stomatologia dziecięca<< I na prawdę byłam zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim którzy szukają dentysty.
Chodzisz do stomatologa dziecięcego?
__________________
zwyzki.waw.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-05-2015, 23:35
krys80 krys80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tym najlepszym sposobem jest po prostu systematyczne mycie i dbanie o zęby. Tak więc żadne zabiegi. No i jeszcze - używki. Koniecznie to musicie eliminować. Dobra jest ajona bez fluoru. Polecam również miękkie szczoteczki - można w ten sposób uzyskać fajny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 26-05-2015, 08:00
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Myjąc zeby nie sprawisz, że będziesz miała hollywoodzki usmiech NIe ma tak łatwo. Poza tym sama swego czasu nie wyobrażałam sobie dnia bez filiżanki kawy rano. Paliłam również papierosy.Wszystko to sprawiło, że zeby stały się ... żółte.

Jakiś czas temu je wybieliłam i z efektu jestem bardzo zadowolona.Zęby odzyskały swój dawny wygląd. Wybielałam w Warszawie w Soldencie:
http://soldent.pl/kontakt/ - na podstronie macie mapkę jak tam dojechać. Nie było to takie drogie a wygląd zdecydowanie lepszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-05-2015, 17:20
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja myślałam o tym by wybielić zęby w http://www.jesionowa-dental.pl/stomatolog-ursus/ ale jeszcze się zastanawiam. Z jednej strony chciałabym mieć śnieżnobiały uśmiech a z drugiej boję się, że efekt szybko zniknie. Wcześniej myślałam o licówkach ale to dość drogi biznes:/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 17-06-2015, 06:41
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Weźcie również pod uwagę to,że nie każdego stać jest na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Nie są to tanie zabiegi. wydaje mi się,że z roku na rok stają się coraz droższe tak więc jestem zdania,że lepiej jest sprawić sobie porządna pastę wybielającą zęby .Ale nie taką zwykłą ale taką,która zawiera rzeczywiście składniki stosowane w profesjonalnych salonach stomatologicznych.
Obecnie używam tej:
http://www.dentway.pl/pasty-wybielaj...y-dentway.html

Powiem Wam,że jestem z niej zadowolona ponieważ sprawia,że zęby sa o wiele bielsze.Pierwszy efekt jest po kilku tygodniach stosowania i był naprawdę dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-07-2015, 08:38
kokarda kokarda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

dziękuję. Teraz już wiem co mam używać. Przyda mi się to na pewno dobrze, że jest takie forum bo ono jest kozackie. Chociaż teraz jednak i tak chcę powiedzieć, że do pięknych białych zębów dochodzi się systematycznością czyli przede wszystkim szczotkowaniem ich 2 razy dziennie minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 30-07-2015, 08:00
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Uważam, że piękny uśmiech jest wizytówką człowieka, a dbanie o zęby inwestycją na przyszłość. Dlatego jak wybiłam sobie zęba to wybrałam się do kliniki Marka Gatza należącego do Implant Masters Poland, czyli stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych specjalistów z implantologii stomatologicznej. Jego gabinet Dens VIP posiada najnowszy sprzęt medyczny, a pracownicy posiadają najnowszą wiedzę z zakresu implantologii.

Ostatnio edytowane przez eliza104 : 11-08-2015 o 07:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.