kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-02-2019, 18:19
superowa superowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 2
Domyślnie

Witam wszystkich forumowiczów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 28-02-2019, 10:27
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Mam pytanie do osób, które korzystały z cateringu dietetycznego. Dieta dla par – czy catering dietetyczny się sprawdzi? Razem z chłopakiem zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem, ponieważ nie mamy czasu na codzienne gotowanie zdrowych i zbilansowanych posiłków. Jeśli korzystaliście z cateringu dietetycznego dla par, to podzielcie się swoimi opiniami. Z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 01-03-2019, 15:03
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Dla ludzi zapracowanych a chcących się zdrowo odżywiać catering to super rozwiązanie Ja np. zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety, jem smacznie, zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-03-2019, 15:26
artur44443 Mężczyzna artur44443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 3
Domyślnie

Ja od nie dawna mam dietę i z tej diety jestem bardzo zadowolony.Moim zdaniem każdy człowiek powinien mieć dietę.
__________________
najlepsze na prostatę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-03-2019, 11:56
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Ja staram się naprawdę zdrowo odżywiać. Kiedy zjem coś niezdrowego np. coś słodkiego albo bardzo tłustego to zaraz widać to na mojej twarzy. Jest okropnie zaczerwieniona i pojawiały się niej niekiedy zmiany ropne. Wydaje mi się, że to dlatego że żywność jest silnie przetworzona. Jeżeli interesuje was ten temat to sprawdźcie http://chemiawzywnosci.pl/ Powinniśmy naprawdę skupić się na jedzeniu warzyw i owoców, które dostarczają naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych witamin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-03-2019, 14:49
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Polecam Wam dziewczyny jeść dużo kiszonek i przypraw korzennych. Gotujcie też różnego rodzaju zupy. One fajnie rozgrzewają i pomagają zapobiegać infekcjom, które lubią tworzyć się w naszym organizmie. Poczytajcie sobie więcej na http://strefablogow.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-03-2019, 14:04
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Dla ludzi zapracowanych a chcących się zdrowo odżywiać catering to super rozwiązanie Ja np. zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety, jem smacznie, zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie


Również zamawiam jedzenie z Wygodnejdiety. To super rozwiązanie, i do tego jak sama nazwa wskazuje bardzo wygodne Z nimi zdecydowanie łatwiej jest mi trzymać się diety!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-05-2019, 10:43
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Może skorzystajcie z https://healthypack.pl/ ? Tam mają dobre jedzenie, konkretne te posiłki bo zdrowe i nie chodziłam głodna, a nasycona. Nie myślałam też pomiędzy posiłkami o podjadaniu. Jedzenie smaczne, o wybranej kaloryczności. Można zrzucić wagę na takiej diecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-05-2019, 15:18
Sportova's Avatar
Sportova Sportova is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Udało Ci sie znaleźć coś konkretnego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-05-2019, 12:42
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Tutaj https://marketbio.pl/category/dieta-...toza-ketogenna jest coś dla tych, którzy są na diecie ketogenicznej. Można się tam naprawdę nieźle zaopatrzyć. Jest tam sporo ciekawych produktów do przygotowania dań z odpowiednią ilością węglowodanów. Niewątpliwie wybór jest szeroki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.