kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-03-2019, 09:06
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Słuchajcie, a czy ktoś z was sprawdza czasem rankingi? jeśli chodzi o chwilówki online https://keszker.pl/ takie rankingi moim zdaniem to podstawa zanim się jakąś weźmie. Tym bardziej jeśli zalezy wam na korzystnej pożyczce. Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 13-03-2019, 16:16
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 197
Domyślnie

Mam oferte dla każdej osoby prowadzącej własną działanosc, firme. Ze swojej strony polecam Wam pożyczka dla firm , jest to strona na której możecie uzyskać pożyczke online dla firm. Wszystko załatwicie bez wychodzenia z domu , juz w kilkanaście minut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-03-2019, 12:46
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

No własnie zanim weźmie się pożyczkę warto sprawdzić w sieci kilka ofert. Teraz są różne porównywarki. Korzystacie z takich?

Ostatnio edytowane przez Patena : 14-03-2019 o 12:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-03-2019, 15:33
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Chcąc zaciągnąć chwilówkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach, warto kierować się rankingiem takim jak https://www.totalmoney.pl/artykuly/7...informacje,1,1 w którym porównano firmy zajmujące się ich udzielaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-03-2019, 19:20
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

najlepiej poszukać w sieci przez wyszukiwarke np na sowie pożyczkowej masz sporo róznych ofert. Pozyczki sa naprawde rozne i warunki sa rózne wiec zanim podpiszesz umowe przejrzyj rozne opcje. Ja brałam dwa razy pozyczke znaleziona na sowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 31-05-2019, 12:30
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

No tak, to rzeczywiście dobry pomysł. Ja tak kiedyś trafiłam na firme kredyt1000 i od tamtej pory, a to już z dobre 5 lat, jak potrzebuję pożyczki to kieruję się tylko do nich. Podoba mi się to, jak traktują stałych klientów, a czasami mają różne promocje na pożyczki, więc warto się ich trzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-07-2019, 04:46
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja zanim zdecyduje się podpisać umowę staram się dowiedzieć jak najwięcej o danym produkcie finansowym i porównać ze sobą co najmniej kilka ofert różnych firm. Mam kilka blogow, które czytam, ale moim ulubionym jest blog http://mojechwilowki.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 30-07-2019, 08:00
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju pożyczki. Jedni posiadają żadnej zdolności kredytowej, więc nie mają nawet po co iść do banku, drudzy kierują się innymi zasadami. Dla wielu to jednak jednym możliwość na załatania domowego budżetu bądź sfinansowanie nagłego, nieprzewidzianego wydatku. Takie pożyczki lepiej brać w miejscach sprawdzonych. W firmach, które od lat działają na rynku. Ostatnio czytałem nawet artykuł na ten temat tutaj https://www.arte24.pl/spoleczenstwo/...zyczke-online/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-08-2019, 12:34
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Z pożyczkami pozabankowymi trzeba uważać, bo to duże ryzyko. Polecam w pierwszej kolejności zapoznać się z tematem i dokładnie wszystko przemyśleć. Artykułów w sieci na temat pożyczek nie brakuje, na przykład kliknij tutaj, żeby przeczytać o pożyczkach bez BIK i KRD, co warto o nich wiedzieć i na co zwracać uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 13-08-2019, 13:37
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Jeżeli jesteś osobą już zadłużoną a na gwałt potrzebujesz pieniędzy bo zdarzył Ci się w życiu losowy przypadek to pamiętaj, że istnieje coś takiego jak szybka pożyczka dla zadłużonych . Mój kolega bez problemu zdobył pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.