kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-11-2019, 19:51
Nerveh33 Nerveh33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

tam gdzie będzie mu lepiej.
_
siłownie bielsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-11-2019, 22:59
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Można sprawdzić, jakie szkoły są w okolicy i popytać także o opinie o danej placówce. Nam spodobała się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Placówka ma dobre opinie i dziecko uczy się w mniejszej klasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 30-11-2019, 16:35
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał ada_90
Można sprawdzić, jakie szkoły są w okolicy i popytać także o opinie o danej placówce. Nam spodobała się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Placówka ma dobre opinie i dziecko uczy się w mniejszej klasie.

Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie przypadła nam do gustu. Sprawdzaliśmy różne placówki. Nie zależało nam na tym, by wybrać szkołę w okolicy, ale żeby była naprawdę dobra. Ta placówka zapewnia dziecku super warunki do nauki, bo klasy są małe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 01-12-2019, 20:09
Jawka Jawka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

To zależy - dobra szkoła państwowa będzie odpowiednia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 06-12-2019, 09:17
ewakas ewakas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-12-2019, 07:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o zakupy internetowe to ja chcę zamówić na stronie ksiegarni https://www.taniaksiazka.pl/tanie-po...owa-a-562.html nowe podręczniki dla mojej córki. Mam nadzieję ze uda mi się je kupić jak najszybciej ponieważ ceny nie są wygórowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 30-12-2019, 09:26
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Jesli chodzi o Wilanów to zdecydowanie warto zainteresować się ofertą szkoły dwujęzycznej szkoły Edison. Moje dzieci uczą się w niej od 3 lat i jako rodzic jestem zachwycona nie tylko poziom nauki i ilością zajęć dodatkowych ale samym podejściem pedagogów do kwestii nauczania. Oni potrafią zainteresować dzieci swoimi przedmiotami, uczą ich także otwartości na inne kultury ( kadra jest międzynarodowa).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 14-07-2020, 11:43
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Przekonałam się do tego, że szkoła prywatna dla dziecka może być bardziej odpowiednia, a swoją opinię wyrażam na podstawie znajomych, których dzieci chodziły do szkół państwowych i prywatnych np. do Te Vizji na Wawrze. Moje dziecko idzie teraz ogólnie do pierwszej klasy tutaj https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-07-2020, 08:46
Doria Doria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 16
Domyślnie

Jak cie stac to prywatna, jak nie to jakas renomowana panstwowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-07-2020, 19:26
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Myślę że warto patrzeć przede wszystkim pod kątem zajęć dodatkowych chociaż wiem że niekażda nawet szkoła prywatna organizuje wystarczającą ilość takich zajęć. Według mnie warto zapisywać dzieci na róznego rodzaju ciekawe zajęcia poza szkołą. To świetna okazja do produktywnego spędzania czasu - np taki kurs rysunku dla dzieci kraków jaki oferuje pracownia artystyczna Domin to moim zdaniem świetna okazja do stymulacji kreatywności dziecka. Rozwój zdolności plastycznych uczy dziecka wrażliwości i cierpliwości - a to bardzo ważne cechy. Takie zajęcia sa organizowane dla dzieci od 6 do 12 lat także warto rozważyć taki wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.