kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #411  
Stary 22-05-2021, 09:45
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Moj mąż bardzo lubi buty sportowe. Znalazłam dla niego trampki męskie big star To bardzo wygodne buty. A ponieważ mąż trenuje bieganie to musi mieć but dobrze trzymający się na nodzie. W którym noga sie nie poci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Stary 22-05-2021, 12:21
kamieniarzeinfo kamieniarzeinfo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 22
Domyślnie

Jeżeli ktoś by szukał odzież pole dance - to polecam wejść i sprawdzić bo ciuchy są extra jakości większość wykonywana ręcznie. Seksownie wyglądają jak i prezentują się na kobiecie. Są wszelakie shorty, topy legiinsy, spodnie czy też kombinezony.

Ja już mojej kobiecie kupiłem i jest mega zadowolona z tego rodzaju ubrań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Stary 22-05-2021, 19:15
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Oczywiście, że warto wspierać się radami modowymi z internetu. To samo się tyczy jeśli chodzi o zakupy. Zamiast tracić czas na chodzenie po sklepach można wejść tu https://messimo.pl/sklep,1,tommy-hilfiger.html i znaleźć takie marki jak Tommy Hilfiger i wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Stary 25-05-2021, 09:17
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja zauważylam, że teraz bardzo modne są tuniki. Można je ubrać zarówno do spodni jak i solo - wybór należy do nas samych. Mam właśnie na oku kilka modeli w sklepie https://tono.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_...mskie-173.html i po wypłacie na pewno kupię sobie tutaj coś nowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Stary 26-05-2021, 11:47
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

A wiecie gdzie znajdę spodnie od polskiej projektantki sklep? Chciałabym mieć choć jedną parę eleganckich spodni, które od razu się nie rozejdą w praniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Stary 27-05-2021, 22:23
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Aby być na bieżąco w trendach modowych, trzeba jak najwięcej czytać na ich temat. Na stronie: https://www.denley.pl/Jaki-garnitur-...617344827.html jest bardzo fajny artykuł, z którego można dowiedzieć się jaki wybrać garnitur, będąc świadkiem na ślubie. Takie rady warto znać i wprowadzać w życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Stary 29-05-2021, 05:36
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Wydaje mi się, że to właśnie dodatki są najważniejsze w modzie bo dodają jej charakteru. Czasami naprawdę ciężko jest znaleźć pasujące do stroju dodatki, ale po znalezieniu strony https://versoli.pl/pl/58-nerki-saszetki-damskie mi jest zdecydowanie łatwiej. Tutaj jest ich duży wybór w rozsądnych cenach. Znajdzie się tutaj coś dla każdego, bo dodatki są zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ja na pewno za niedługo tutaj zajrzę, aby odświeżyć i wzbogacić trochę garderobę swoją i swojego chłopaka. Naprawdę warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Stary 29-05-2021, 15:38
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 529
Domyślnie

Do ubrań trzeba też dobrać odpowiednie dodatki. Najlepiej wybierać modnie - w tym celu polecam wizytę na blogach, na przykład tu: https://mercipathissia.pl/buty/buty-...kie-moda-2021/ . Znajdziecie tam wiele informacji na temat bieżących trendów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Stary 31-05-2021, 13:31
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mnie podobają się zegarki casio g-shock męskie. Na internecie znalazłam tyle różnych modeli, że ciężko zdecydować się na jeden. Jednak łączy je wygoda i funkcjonalność, a także nowoczesny design.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Stary 01-06-2021, 14:55
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Hi. Co do mody z internetu to uważam, że warto z takich możliwości korzystać. Bo jednak w internecie dużo szybciej można znaleźć coś fajnego i modnego. Dlatego też ja sama bardzo często sprawdzam co jest aktualnie modne a co nie. I tak też między innymi udało mi się znaleźć butik odzieżowy w którym to każda z nas znajdzie dla siebie coś odpowiedniego w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.