kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-04-2018, 23:06
sonHeung sonHeung is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

I Twoi znajomi sa z tego zadowoleni ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-04-2018, 18:34
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Ja na przykład od miesiaca zaczęłam się zdrowo odzywiać, a to wszystko przez to, że zamawiam sobie teraz catering dietetyczny z warszawski dzień i udaje mi sie zjeśc pięć zdrowych posiłków w ciągu dnia. Jestem pojedzona, nie podjadam i czuję sie fantastycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-04-2018, 23:17
leszemura leszemura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

A co myślicie na temat spożywania ekologicznych ziół w naszej diecie ? Ostatnio znalazłam chociażby produkt przeciwko pasożytom https://organis.pl/produkt/vermis-pa...ogiczne-ziola/ i zastanawiam się czy warto coś takiego zamówić. Co sądzicie o takim rozwiązaniu ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-04-2018, 13:37
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja mam kilka ziół u siebie na balkonie. I co chwilę używam ich podczas gotowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-04-2018, 13:36
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Właśnie dzisiaj stwierdziłam, że czas troszkę schudnąć. Jakie macie dla mnie wskazówki? Na stronie http://www.limvena.pl/program/ znalazłam ciekawy program dietetyczny, który zawiera m.in. koktajle proteinowe. Co myślicie o takiego rodzaju diety? Będzie ona skuteczna? Ponoć dzięki tej opcji można wyrobić sobie nawyki systematycznego jedzenia, co przyznam się że u mnie jest to naprawdę dużym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-04-2018, 15:57
PicJescSpac PicJescSpac is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Oj tak, schudnąć zawsze jest dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-06-2018, 08:59
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A ja niestety nie mam czasu gotować i często na obiady kupuję takie specjalne dania gotowe, stąd, http://frykas.koscian.pl/Dania_gotowe.html są ogólnie bardzo okej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-07-2018, 14:46
askacc askacc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 7
Domyślnie

Niedawno postanowiłam, że zrzucę 8 kg, w końcu się zmotywuję i dam radę! Dlatego zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, które konsultuję z panią dietetyk. Dowiedziałam się sporo nowych i wartościowych informacji. Przede wszystkim zaczęłam kupować produkty be gmo. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo jest to szkodliwe. Na szczęście jest firma: http://www.farmio.com/co-to-jest-gmo, które sprzedaje żywność dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-10-2018, 14:57
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Warto mieć na uwadze, że każdy organizm jest inny i każdy organizm inaczej reaguje na dany składnik. Nie wiem, czy też zauważyliście, ze coraz więcej osób ma problem z nietolerancja laktozy objawy u dorosłych ? Sama zamierzam wykonać odpowiednie badania w tym kierunku, ponieważ objawy te bardzo mnie niepokoją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-10-2018, 07:18
artur4435656 Mężczyzna artur4435656 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jak mi jest potrzebna porada dietetyczna to idę do lekarza i tą poradę dostaję.Jak mi nie jest potrzebna to nie idę do lekarza.
__________________
producent tuneli ogrodniczych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.