kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-12-2015, 10:19
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Gdzie przechowywać narzędzia na działce?

Chodzi mi przede wszystkim o złodziei, którzy grasują po działkach i kradną nawet takie rzeczy jak stare grabie.
Gdzie można przechowywać takie narzędzia i nie kusić złodziei?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-12-2015, 14:01
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Myślę, że warto byłoby zainwestować w specjalną skrzynkę na narzędzia.
Coś takiego jest zamykane na kłódkę i pozwala całkiem sprytnie ukryć ją w krzakach czy gdzieś w mało widocznym miejscu na działce lub w ogrodzie.
Zobacz na przykład tutaj: http://ogrodosfera.pl/skrzynia-ogrod...ore-it-out-arc o co dokładniej mi chodzi.
Tak na dobrą sprawę właściwie trudno będzie uniknąć grasowania złodziei. Ale warto próbować i się nie dać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-12-2015, 13:29
marekdubiel marekdubiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witam powiem, ci że ja mam duży garaż 2 stanowiska ale myślę o dorobieniu spejalnego pomieszczenia na kosiarkę,łopaty itd
__________________
Nowość https://www.devilart.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-12-2015, 13:38
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Garaż to dobry pomysł, no chyba, ze jest za mały na samochód i dodatkowe narzędzia. Ale można też zaopatrzyć się w specjalny składzik, albo drewutnię ze specjalnym dodatkowym zamykanym pomieszczeniem. Bo jelsi składujesz w ogrodzie drewno, to drewutnia pozwoli nie tylko ochronić drewno przed śniegiem i deszczem - jak tutaj podają, ale też można wykorzystać ją do przechowywania narzędzi takich jak kosiarka, grabie itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-01-2016, 16:26
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Garaż jeszcze pozostaje. Na ścianach regały i wieszaki zamontuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-02-2016, 15:54
MilenkaM MilenkaM is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie

Opcji jest kilka; od skrzyń narzędziowych, poprzez małe domki narzędziowe czy garaże. Wiele zależy od Twoich oczekiwań i samej działki. Bez względu jaki będzie wybór, musi być nierzucająca sie w oczy i trudna do sforsowania.

Taka ciekawostka: u rodziców, działka jest nieduża, nie ma na niej żadnych obiektów, nie ma też dojazdu dla samochodów. Wiec garaż jest zbyteczny a domek narzędziowy z racji tylko kilku drzew byłby zbyt rzucający sie w oczy. Poprzedni właściciel chciał postawić podpiwniczoną altankę - rozpoczął nad tym pracę ale zmarł. Zdążył zrobić podpiwniczenie które okazało się być bardzo przydatne. Jego część została zaadaptowana pod kompostownik, a inna część wykorzystana pod narzędzia. Mąż z ojcem nakupili różnych desek, i w firmie znajomych e-Armet w Poznaniu, wkręty, gwoździe, rożne połączenia płaskie, kątowniki itp. ściany wyłożyli drewnem z najróżniejszymi wieszakami pod narzędzia. Kupili blachę (chyba ryflowana), zawiasy i całość jest przykryta i zabezpieczona. Co wiecej, w tej części działki jest dużo różnej wysokości rośli, a sama "piwnica" niemal dookola obsadzona rododendronem - wiec nawet z bliska "piwnicy" nie widać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-03-2016, 10:24
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Można kupić drewutnię na takie narzędzia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-05-2016, 17:22
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

No cóż, trzeba na pewno coś dodatkowe w ogrodzie zbudować. Widzieliście domki z drewna od Drewnolandii? Wyglądają naprawdę świetnie. Warto się z tym zapoznać, bo naprawdę jest to dobra opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-05-2016, 20:30
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja przechowuję w garażu, wydaje mi się, ze to najlepsza opcja.
Na http://www.piotr.com.pl/ znajdziesz garaże tynkowane i ocieplane w bardzo dobrej cenie. Przejrzyj sobie ofertę. Moim zdaniem jest godna uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-06-2016, 23:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja w swoim w domu, a właściwie na placu mam garaż i to własnie tam wszystko przechowuje. Więc może postaw sobie garaż. Wiem, że u nich http://garazyki.pl/ znajdziesz i to w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.