kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-07-2021, 11:26
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Przede wszystkim musicie określić, czego dokładnie potrzebuje wasza cera. Moja jest wymagająca i muszę mocno skupiać się na jej nawilżeniu. Na całe szczęście, pielęgnacja dwukierunkowa z https://www.herbapol-polana.com/ sprawdza się tutaj idealnie. Nawilżam cerę nie tylko od zewnątrz, ale też od wewnątrz. Koniecznie sprawdźcie ich linię produktów - tym bardziej że są naturalne i wegańskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-07-2021, 20:14
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Ja zawsze miałam problem z doborem kosmetyków z filtrem. Zwykły mineralny, no nie ogarniałam. Na szczęście na tej stronie https://www.madlensklep.pl/pol_m_Wak...-SPF-1752.html pracownicy drogerii Madlen odpowiedzieli na wszystkie moje wątpliwości i dzięki nim zrobiłam spore zakupy i na pewno jeszcze do nich wrócę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-07-2021, 12:30
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Jeśli chodzi o pielęgnację to ja bardzo lubię kosmetyki z Cosnature. Mają bardzo dobry skład, posiadają certyfikat natrue co oznacza, że produkty są bez parabenów, nie są testowane na zwierzętach i nie mają w składzie żadnych substancji pochodzenia od zwierzęcego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-07-2021, 09:26
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja w tym roku wypróbowałam naturalny krem marki COSNATURE Naturalny krem DETOX na dzień z zieloną herbatą i jak dla mnie sztos ,to skuteczna pielęgnacja regeneracyjna, idealna dla zmęczonej skóry.
Minimalizuje szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska i szkodliwych substancji na skórę. Działa
detoksykująco
i stymulująco na komórki, dzięki czemu moja skóra stała się jędrna i pełna blasku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-07-2021, 11:43
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 778
Domyślnie

A co uważacie o takich kosmetykach japońskich rosydrop.pl? Jest to Waszym zdaniem warte rozważenia?
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-07-2021, 15:32
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Każda skóra ma inne potrzeby i polubi się z innymi kosmetykami, dlatego trzeba po prostu testować i obserwować jej reakcję. Warto jednak pamiętać, że choć nie kontrolujemy tego, co odpowiada akurat naszej skórze, mamy wpływ na to, skąd kosmetyki, których używamy pochodzą i czy są produkowane w etyczny sposób. Z Natury Rzeczy z Gdańska to sklep, w którym można dostać polskie, naturalne, wegańskie kosmetyki, które produkowane są w duchu less waste. Kupując u nich, nie tylko dajemy naszej skórze potrzebne składniki, ale też wspieramy rozwój etycznych firm. Polecam, mają w ofercie ogromny wybór wartościowych, świetnych marek!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-07-2021, 08:26
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Kosmetyki należy testować, tak by znaleźć takie, które na pewno będą nam odpowiadać. A jeśli chodzi o wybór, to jest ogromny. Na https://perlanegra.pl/sklep/kosmetyk...egnacja-wlosow jest dostępna oferta na kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów. Bez SSL i parabenów. Myślę, że te kosmetyki są warte uwagi, bo nasze włosy chemii nie lubią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-08-2021, 17:46
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 354
Domyślnie

Dobor odpowiednich kosmetykow do pielegnacji to wcale nie jest taka latwa sprawa. U mnie wszystko sie odbylo metodą prob i bledów spasowala mi bardzo seria royal bee z bielendy, do cery dojrzałej, przeciwzmarszczkowa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.