kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-11-2015, 14:24
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Szafa pod zabudowę - jakie drzwi?

Jakie drzwi lepiej sprawdzą się w takiej szafie pod zabudowę?
Czy lepiej zainwestować w łamane czy przesuwane?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-11-2015, 17:32
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Widziałam już w kilku miejscach takie rozwiązanie i muszę przyznać, że na mnie zrobiło naprawdę pozytywne wrażenie.
Wydaje mi się, że warto coś takiego wziąć pod uwagę, jeśli masz miejsce na drzwi do garderoby łamane. Tutaj: http://komandordd.pl/oferta/garderoba/ możesz sobie zobaczyć dokładniej jak to wygląda i jak się użytkuje.
Przeanalizuj sobie ile masz w ogóle na to wszystko miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2017, 23:47
sierra sierra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 27
Domyślnie

Ja mam bezramowe drzwi przesuwne i myślę za takie są najlepsze. Łamane są sa juz od dawna niemodne. Drzwi przesuwne wyglądają przede wszystkim dobrze,a le również są praktyczne, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-07-2017, 11:57
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Zależy ile mamy miejsca. Ale ja wolę klasyczne drzwi takie jak na przykład w tych szafach rubinmeble.pl/pl/c/SZAFY-5-DRZWIOWE/2283844. Zawsze można w takiej szafie lustro zamontować itp. Ale łamane - czemu nie. Chociaż nie widziałam takich rozwiązań w praktyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-07-2017, 10:38
stoch-goska stoch-goska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 5
Domyślnie

Zależy ile masz miejsca. Wygodniejsze są chyba otwierane, ale nie każdy am tyle miejsca w pokoju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-08-2017, 11:01
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Ja też uważam, że wszystko zależy od miejsca. Z doświadczenia wiem, że są na rynku firmy jak np. Szaf-mix, które potrafią zrobić nawet bardzo nietypowe drzwi w zabudowach. Tutaj szafynawymiar.waw.pl/ masz ich stronę. Popatrz jak to może wyglądać - drzwi przesuwne, uchylne, składane, składano-przesuwne, ukośne - ogromny wybór. I najlepiej to ustalić właśnie z profesjonalistami, bo oni znają wszystkie za i przeciw w danym rozwiązaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-08-2017, 12:26
rozasal rozasal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 2
Domyślnie

cccccc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-02-2018, 07:19
Megii Megii is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 53
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej przesuwne, jednak wołałabym wolnostojące, nie pod zabudowę. Świetny wybór szaf w eleganckich stylach widziałam na https://www.szynaka.pl/pl/meble/szafy?p=2. Mam od tego producenta meble do jadalni i bardzo sobie chwalę, więc z pewnością szafy też nie zawiodą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-11-2018, 16:02
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

My w nowym mieszkaniu będziemy zamawiać dwie szafy na wymiar, ponieważ mieszkanie nie będzie za duże więc chcemy jak najlepiej wykorzystać całe dostępne miejsce. Do tego prawdopodobnie do każdej szafy będziemy również zamawiać lustra (Np. lustra wrocław) żeby nie tylko się przejrzeć, ale również optycznie powiększyć mieszkanie. A obecnie lustra ładnie wykonane mogą być także doskonałą ozdobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-05-2021, 18:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A skoro już o szafach mowa, to jak Wam się podobają szafy przesuwne dostępne w sklepie internetowym https://ankon24.pl/? Mi osobiście bardzo przypadły one do gustu, wyglądają na bardzo solidne i nowoczesne A Wy co o nich sądzicie? Czy Waszym zdaniem warto zamówić taką szafę? Jeśli tak, to czy lepiej zdecydować się na szafę z lustrem czy bez lustra?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.