kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-03-2014, 08:06
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Meble do kuchni gotowe czy na wymiar

Witam W jakie mebelki do kuchni warto jest Waszym zdaniem zainwestować?
Niestety ale widziałam, że meble na wymiar nie są takie tanie ale razem z mężem nie mamy takich dużych funduszy .... Tak więc zastanawiamy się nad meblami gotowymi.
Bardzo podobają mi się takie kuchnie klasyczne - szczególnie ta na zdjęciu poniżej. Myślicie, że warto jest zainwestować i taką sobie sprawić do mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2014, 07:34
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja ze względu na to, że mam aneks kuchenny musiałam zdecydować się na meble na wymiar - i nie żałowałam tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-05-2014, 07:31
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Gotowe meble, ale starannie dobrane. Wychodzi taniej niż na wymiar, a pod względem funkcjonalności wypada podobnie. Tylko trzeba się trochę naszukać.
Zerknij sobie np. tu: http://www.brw.com.pl/kuchnie/ . Bardzo dobre jakościowo meble i w tylko wariantach, że łatwo sobie coś dobrać. Może akurat coś przypadnie Ci do gustu i będziesz miała problem z głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-05-2014, 21:38
Lekomir2086 Lekomir2086 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie

Meble na wymiar są zdecydowanie droższe niż meble gotowe, ale naprawdę warto dopłacić mieć meble wykonane naprawdę porządnie, dla mnie meble w kuchni są najważniejsze więc nie chciałam na nich oszczędzać

____________________
Bez dwóch zdan opłaca się hurtownia fryzjerska zaglądnij!

Ostatnio edytowane przez Lekomir2086 : 03-07-2014 o 14:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-05-2014, 08:43
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Zgadzam się tym że meble do kuchni powinny być dobrej jakości i nie można na nich oszczędzać, ponieważ to najważniejsze pomieszczenie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-05-2014, 15:11
Bolebor1682 Bolebor1682 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Smile

Ja urządzając kuchnię decydowałabym się na meble na wymiar , na pewno z lepszych materiałów, bo wiadomo, że kuchnia to miejsce w, którym ciągle coś robimy, a jeśli mamy nieustawną lub niewielką kuchnię zrobione na wymiar meble dodadzą kuchni przestrzeni

____________________
Wiele zyskasz http://www.wroclawksero.pl/konica-mi...b/c220-c280-2/ ceny lecą na łep!

Ostatnio edytowane przez Bolebor1682 : 22-07-2014 o 10:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-05-2014, 21:16
THESUSANNE76 THESUSANNE76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Thumbs up

Ja również zdecydowanie poleca meble na wymiar są bardzo porządnie wykonane i są to meble na wiele wiele lat więc watro w nie zainwestować, wyglądają dużo ładniej niż takie gotowe meble ze sklepu ...

____________________
Nie spodziawałeś się tego http://polskie-konferencje.blog.pl/ sprawdź promocja tylko do ?..

Ostatnio edytowane przez THESUSANNE76 : 12-08-2014 o 14:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-05-2014, 16:06
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Skoro już o meblach na wymiar mowa, to uważam, że powinno się ich wykonanie zlecić sprawdzonemu wykonawcy. Jego adres www brzmi: http://www.aranzacjekuchni.com.pl/aranzacja-kuchni
Cechuje ich solidność i kompleksowość. Po prostu na projektowaniu i wykonaniu mebli kuchennych znają się wyśmienicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-05-2014, 18:01
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Przy wyborze wyposażenia trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, aby wystrój kuchni był funkcjonalny. Moim zdaniem najlepiej jest kupić gotowy zestaw mebli, jednak jeśli nie można sobie na to pozwolić ze względu na kształt czy wielkość pomieszczenia, to należy dokładnie rozplanować cały wygląd kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-05-2014, 10:53
ivita92 ivita92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 11
Thumbs down

Mebli do kuchni nie kupuję się co miesiąc czy nawet co rok, dlatego też może warto zainwestować w urządzenie kuchni? Jeśli kupimy porządne meble to będą nam one służyć latami... Dzięki możliwości zrobienia mebli na wymiar możemy całkowicie dostosować je do pomysłu na naszą kuchnię.

____________________
To nie zart http://inwestowanie.buzznet.com/user/ mamy rację!

Ostatnio edytowane przez ivita92 : 22-08-2014 o 12:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.