kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-09-2017, 14:51
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym?

Słuchajcie koleżanki moje drogie, mam do Was pytanko tyczące się mieszkania. Mianowicie kilka lat z moim mężem siedzieliśmy za granicą, ja pracowałam głównie jako opiekunka, a z kolei mąż jako magazynier. Teraz wróciliśmy do PL i szukam mieszkania we WRocku, to nasze rodzinne miasto. Znalazłam całkiem fajną ofertę na https://promenadywroclawskie.pl/, z kole mąż obstaje za chatą na rynku wtórnym. Jak myślicie, która opcja jest lepsza? Z chęcią poznam Wasze odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-10-2017, 11:15
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

rynek wtórny też może być dobrym rozwiązaniem
my response
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-10-2017, 14:24
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Nigdy z rynku wtórnego! Jest to kompletnie nieopłacalne. Mieszkania wcale nie są dużo tańsze w często nawet w ogóle nie są tańsze a koszt ich utrzymania jest zdecydowanie wyższy od kosztu utrzymania mieszkania z rynku pierwotnego. Teraz przymierzam się do kupna mieszkania w Piastowie, bo znalazłam tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/dewe.../piastow/27/1/ świetną ofertę cenową i zapłacę grosze za mieszkanie a i za ogrzewanie będę płacić bardzo mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-10-2017, 09:30
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Też jestem za tym aby kupować tylko na rynku pierwotnym. Przynajmniej wiadomo, że wszystkie instalacje są nowe i sprawne. I jak dla mnie lepiej kupić dom niż mieszkanie. Do domu można jeszcze dokupić z https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/...ne-instalacje/ instalacje fotowoltaiczną przez co oszczędzi się na rachunkach za prąd. A jeśli chodzi o cenę paneli to państwo w myśl walki z zanieczyszczeniami środowiska zapewnia dofinansowanie do tej inwestycji. Co jak dla mnie sprawia, że jest to jeszcze bardziej opłacalna inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-10-2017, 12:13
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja bym akurat wolała rynek pierwotny bo ceny są bardzo wyrównane a myśl o remontach starego mieszkania mnie przeraża, poza tym nie oszukujmy się, to nie ten sam standard. Pasuje mi nieduże mieszkanko na osiedlu Nowe Odolany, tam bym miała wszystko czego potrzebuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-10-2017, 13:26
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Mam z rynku wtórnego i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zależny od mieszkania, kapitału jaki się ma. Można wyhaczyć naprawdę super mieszkanie z drugiej ręki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-10-2017, 13:45
Dolarka Dolarka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Nie ma to chyba większego znaczenia, jeśli mieszkanie jest ładne i zadbane to cóż to za problem z tego czy z tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-10-2017, 00:34
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja bym kupiła mieszkanie z rynku pierwotnego. Ostatnio na http://willenadzalewem.com.pl/ znalazłam piękne domy pod Warszawą. Nie wiem czy nie zdecyduję się na zakup jednego z nich. Wydaje mi się, ze to o wiele lepsza opcja niz większe mieszkanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-01-2018, 09:55
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Ja też wolę nowe bo urządzam je od a do z dokładnie tak jak chcę i nie mam nic narzuconego z góry, nawet niektóre ścianki mogę mieć zgodnie z życzeniem, na pewno wybrałabym nowe mieszkanie Atala niż to w starej kamienicy bez windy i garażu podziemnego nawet gdyby była za pół ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-02-2018, 22:14
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Ile osób tyle gustów Ja nie miałam cierpliwości do inwestycji deweloperskiej dlatego kupiłam z rynku wtórnego. I jestem zadowolona, mieszkanko jest zlokalizowane w Wilanowie blisko szkoły mojej córki, a i ja do pracy nie mam daleko. Już nie mówiąc o bliskości parków i obiektów rekreacyjnych, Wilanów pod tym względem jest naprawdę cudowny. Łapcie kontakt do mojego agenta Eugeniusza Jaworskiego tel 603 195 624 - gdyby nie on w życiu bym tak dogodnej lokalizacji w tej cenie nie dostała
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.