kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-12-2018, 08:15
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Hej, 8 lat to szmat czasu, większość związków nie trwa przez tak długi okres, dlatego też uważam, że warto to uczcić odpowiednią kolacją. Może pójdziecie do Restauracji Akademia w Warszawie? Mają tam niesamowite menu, również z dużą ilością potraw dla wegan. Na pewno spodoba Wam się również klimat: wyczuwalny dobry styl i lekkość swobody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 16-01-2019, 13:02
ineskou ineskou is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 21-01-2019, 21:54
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Mi mąż na ósmą rocznicę ślubu podarował cudowną biżuterię od swarovski polska Pokazywałam mu kiedyś na https://arande.pl/store/Bransoletki piękne bransoletki. Nie wskazywałam konkretnego modelu, bo tak naprawdę podobały mi się wszystkie! Mąż wybrał wedle swojego uznania i muszę przyznać, że naprawdę świetnie trafił Bransoletka jest piękna no i wysokiej jakości!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-01-2019, 13:28
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Odpowiednia kolacja to rzeczywiście dobry pomysł. Według mnie wybrać się możecie do http://www.sekretypiwowara.pl/nasze-piwa/ , mają świetne piwa a to dopiero dodatek. Poleca się też wiele pysznych potraw, te warzone na piwie i te gotowane tradycyjnie. Wierze, że taki wypad na rocznicę dobrze wam zrobi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-01-2019, 17:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Myślę, że powinniście pozwolić sobie na jakiś fajny wyjazd tylko we dwoje. Pomyślcie nad weekendem w Trójmieście. Znam bardzo klimatyczny hotel http://www.starakarczma.com.pl/ . Miła obsługa, domowa atmosfera i pyszna kuchnia. Możecie wybrać się do teatru lub opery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-02-2019, 10:13
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

Można też coś zorganizować, jakieś przyjęcie w lokalu. my zawsze organizujemy takie imprezy okolicznościowe w lokalu Artemida w Lublinie. jedzenie jest tam bardzo dobre. lokal na wysokim poziomie, ceny przystępne i obsluga sympatyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-02-2019, 15:23
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Na tego typu okazję na pewno przyda Ci się dobre wino, sprawdź sobie ich trunki https://www.prosecco.pl mają szeroki wybór, na pewno dobierzesz coś dobrego na rocznice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-03-2019, 21:14
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

A moze by tak jakis wypadzik na weekend i romantyczna kolacja w restauracji? My z mezem tak robimy co roku Ale jak bedziemy miec pelną rocznice (10) to zrobimy jak moi rodzice ktorzy na 30 rocznice wynajeli pod Szczecinemw Dworku Kurowskim sale na 70 osob i zrobili impreze zycia trwajaca wiele godzin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 02-04-2019, 15:48
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Możesz pomyśleć i o jednym i o drugim, a więc i zegarek i jakiś ładny drobiazg z biżuterii. Wybierzcie się razem na zakupy i z pewnością coś wybierzecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.