kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-09-2018, 16:18
werusia Mężczyzna werusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 38
Domyślnie

To prawda - sama ze strony https://dobretonery.pl/ wielokrotnie zamawiałam zamienniki i mimo tego, że sporo osób pisało, ze zamienniki mogą psuć drukarki to u mnie coś takiego nie wystąpiło. Dobrze się drukuje na zamiennikach, a do tego wszystkiego można oszczędzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-10-2018, 11:59
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

też uważam, ze dobry zamiennik nie powinien nic drukarce zrobić, drukuję od dawna na zamiennikach m.in. actis i nic złego z drukarka się nie dzieje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-10-2018, 14:13
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Przeważnie jeżeli chodzi o tonery to u mnie mąż woli zamówić nowy zamiennik. Żeby nie robić sobie problemów tylko wyjąć i włożyć nowy bez problemów szybko. Bo jednak dużo rzeczy drukuje, to dla niego w sumie jest znaczna oszczędność czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-11-2018, 10:18
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

Znacie zamienniki actis? Bardzo fajne są, niedrogie a jakość wydruku całkiem niezła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-11-2018, 16:35
boglly boglly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-12-2018, 15:59
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o wybór tonerów do różnego typu drukarek to polecam odwiedzić również sklep w którym sam najczęściej je kupuję wraz z innymi rzeczami do biura, a mianowicie https://dobretonery.pl/ który moim zdaniem z tego co się wcześniej orientowałem ma jedną z lepiej przygotowanych ofert i do tego zawsze można liczyć na pomoc obsługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-03-2019, 21:03
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A czy ktoś z was ma może drukarkę Ecosys? Czy to prawda, że zamienniki kyocera będą do nie odpowiednie i nie trzeba w cale kupować oryginalnych tonerów? Ostatnio rozmawiałam trochę na ten temat też ze znajomym i potwierdził tą informacje. Ponoć mimo tego, że nie jest to oryginał to również cechuje go wysoka jakość drukowania oraz spora wydajność. No i wiadomo, że cena też będzie o wiele korzystniejsza. Co więc myślicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-03-2019, 20:53
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

Nie znam tej marki, jeśli chcesz tanio drukować to najlepiej postawić na brothera, ma najłatwiej dostępne zamienniki, activejet są dostępne do większości modeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-06-2019, 11:15
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Kiedy ciekawi Ciebie ów fakt to zdecydowanie przejrzyj ten artykuł. Mam nadzieję, iż znajdziesz tutaj najaktualniejsze ciekawostki. Serdecznie polecam - http://toner-premium.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-06-2019, 13:30
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja polecam zajrzeć na stronę https://artjet.pl/pl/c/Bebny/34. Od dłuższego czasu kupuję tylko u nich zamienniki i zawsze jestem zadowolona. Co dla mnie najważniejsze - druk jest naprawdę wysokiej jakości, a ceny zamienników korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.