kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2018, 14:26
PINO PINO is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie Biżuteria

Witam chciałbym dać bliskiej koleżance prezent. Myślę o biżuterii. Nie wiem jednak na co się zdecydować. Poza tym jestem studentem i mam raczej skromny budżet. Doradzicie mi coś? Myślę o sklepie internetowym, coś jak tu: https://modernsilver.eu/, bo zależy mi na tym, żeby to była niespodzianka.

Ostatnio edytowane przez PINO : 26-02-2018 o 19:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2018, 10:26
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Osobiście bardzo lubię biżuterię, to zawsze podkreśla kobiety z klasą i szykiem. Ostatnio nawet sama chciałam sobie sprawić prezent. Znalazłam kilka ciekawych błyskotek na allegro https://allegro.pl/kategoria/bizuter...ial=Z%C5%82oto , uważam też, że taki naszyjnik to świetny prezent dla mam, w końcu już w sobote jest ich Święto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2018, 14:47
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

perły lubicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-05-2018, 10:32
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja lubię szukać biżuterii w sklepach internetowych. Bardzo lubię subtelne kolczyki, które noszę na co dzień. Ostatnio kupiłam sobie ten model http://www.kulkabransoletki.pl/kolcz...rko-zloto.html z kamieniami naturalnymi i elemencikiem zdobnym - piórkiem. Sprawdźcie sobie koniecznie, bo w tej pracowni mają spory wybór biżuterii autorskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-06-2018, 09:48
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

A może coś oryginalnego w kwestii biżuterii? Do mody wracają bransoletki na stopę - szczególnie w okresie letnim, kiedy można ją założyć do delikatnych sandałków. Moim zdaniem tego typu dodatki wyglądają bardzo zmysłowo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-06-2018, 10:40
Goldoni90's Avatar
Goldoni90 Goldoni90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i innych trudności.
__________________
Niewiedza (...) nie stanowi usprawiedliwienia dla nie przemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, dobrze jest zasięgnąć porady...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2018, 08:22
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Każda kobieta na pewno doceni perły. W końcu jest to biżuteria ponadczasowa. Oczywiście mam na myśli najwyższej jakości perły hodowane - jak choćby perły Akoya, które można zakupić w sklepie internetowym Gemlord: https://gemlord.pl/bizuteria-perly-akoya. Białe perły Akoya mają najwyższy połysk ze wszystkich pereł. Na pewno będą bardzo efektowne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2018, 16:27
alicja89 alicja89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 11
Domyślnie

Moj maz dostal ode mnie zloty pierscien.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2021, 13:59
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

mi się bardzo podoba bransoletka z perłami, szczególnie jeśli nie składa się tylko z jednej perełki ale ma ich kilka. Szukam właśnie takiej w sieci i nie umiem znaleźć niczego w kolorze złotym czy różowym. Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.