kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-04-2018, 18:40
dominiczka dominiczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Medycyna estetyczna zyskuje teraz na prawdę bardzo dużą popularność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-05-2018, 17:22
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

A ja jestem zwolenniczka zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetyków jak wspomniala kolezanka wyzej Mialam zabieg np mezoterapii a potem uzwalam kremu lipoaktywnego cetaphil ps lipoaktywny bo dziala kojąco i przeciwzapalnie. Teraz medycyna idzie do przodu i nalezy z tego korzystac ile sie da by wygladac lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-06-2018, 05:57
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Ja byłam przykładowo we wrocłwskim COCO-TIME ( ulica Trawowa 53 A ) na lipolizie iniekcyjnej. Zabieg nieinwazyjny, skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową. Za pomocą zastrzyków podaje się substancję powodującą rozpuszczenie tkanek tłuszczowych. Jeśli mam pozbyć się swoich największych kompleksów i wzmocnić efeky diety to czemu nie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-01-2019, 21:43
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Ja na wypełnaianie zmarszczek korzystam z zabiegu botoxu, daje bardzo dobre rezultaty i ładnie wygładza zmarszczki,a przy tym jest bezpeiczny dla skóry. Zabieg daje naprawdę bardzo dobre rezultaty wypełnienia zmarszczek więc polecam jak najbardziej. Ja wykonywałam w klinice gabinetu Art Derma Clinic w Rzeszowie, polecam super gabinet.

Ostatnio edytowane przez Danusia400 : 29-01-2019 o 13:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-01-2019, 11:06
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Dziewczęta, chciałabym Was o coś zapytać. Co sądzicie o medycynie estetycznej i tych wszystkich zabiegach? Jesteście zdania, że są potrzebne, jesteście przeciwne? Poddawałyście sie jakimś zabiegom i jeśli tak to jakich i z jakim skutkiem? Rozważam wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym i zbieram opinie na ten temat, bo tak na prawdę medycyna estetyczna jest dla mnie kompletnie obca. Mogę na Was liczyć ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-04-2019, 20:48
palemka palemka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 21
Domyślnie

co do medycyny estetycznej, to ja wszystkie swoje zabiegi robiłam w Dermed, w Krakowie, usuwałam blizny, no i robilam tez makijaz permanentny, bardzo jestem zadowolona z efektów, poki co robilam tylko brwi bo chcialam zobaczyc jak to bedzie wygladało, teraz w niedalekiej przyszlosci chce zrobic jeszcze góną kreske, no i oczywiscie tez tam, bo są najlepsi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-05-2019, 23:31
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

To nie chodzi o to, żeby teraz każdą część ciała napompować jakimiś wynalazkami. Robicie sobie jakieś zabiegi? Wiem, że wypełniacz do ust Restylane Kysse https://www.restylane.com/pl/ delikatnie ujędrnia usta. Naturalnie wyglądają, a jednak są ładniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-05-2019, 14:58
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Która kobieta nie ma kompleksów, chyba żadna?
Dlatego ja zaczynam zbierać kasę na wymodelowanie ust, moje naturalne usta nie są niestety tak pełne jakbym chciała. Znalazłam już fajną klinikę https://jbclinic.pl/zabieg/powieksza...odelowanie-ust i myślę, że oni sprostają zadaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-05-2019, 17:17
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jestem zwolenniczka zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetyków naturalnych, taki paradoks. Miałam w swoim życiu tylko jeden zabieg, ale szczerze mówiąc, jestem zainteresowana kolejnymi. Na stronie: https://klinikamlodosci.com/zabieg/medshape/ jest wiele zabiegów, ale najbardziej zainteresował mnie jeden - właśnie medshape.
Teraz medycyna idzie do przodu i należny z tego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-05-2019, 16:19
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Jeśli chodzi o gabinet medycyny estetycznej Kraków i centrum medycyny estetycznej Kraków, to jest w czym wybierać.. Nie dość, że powstaje coraz więcej klinik medycyny estetycznej Kraków, to coraz popularniejszy robi sięinstytut piękna Kraków - przyjaciółka mi mówiła, że wszystkie zabiegi robią tam w super atmosferze, więc nie trzeba się bać. Niby nie jestem zwolenniczką, ale thermolifting Kraków będzie pewnie mniej inwazyjny niż wypełnianie zmarszczek Kraków czy botoks Kraków, a za parę lat pewnie się przyda :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.