kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-08-2020, 09:42
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie Rozwód

Jak rozwód wpłynął na wasze dzieci (jeśli się rozwodziliście)? My właśnie jesteśmy przed rozwodem i wykwalifikowany prawnik Pan Budrewicz poradził nam, żeby jak najwięcej z dziećmi rozmawiać i zapewniać je że rodzice dalej je kochają. Jak na razie to działa. Pytanie, jak w długofalowej perspektywie nasze rozstanie wpłynie na dzieciaki? Ma ktoś doswiadczenie w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-08-2020, 12:26
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Trzeba rozmawiać z dziećmi. Może warto też poradzić się psychologa dziecięcego. Wszystko też zależy od tego, czy jesteście zgodni co do opieki. W wielu przypadkach tego porozumienia nie ma. I tu na pewno bardzo pomocy może być doświadczony prawnik. Warto w takich wypadkach sprawdzić doświadczenie. Wiele kancelarii jak np. https://krpj.pl/ ma taką informację na stronie www. Ja jednak jeśli miałabym się rozwodzić to najważniejsze byłoby dobro dzieci i nie prowadziłabym wojny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-08-2020, 21:20
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Przykre jest to, że tak się potoczyła sprawa. Ale nic już się z tym nie poradzi, teraz trzeba działać. Jak chcesz namiary na kogoś kto pomoże Ci przez to przebrnąć to odsyłam Cię do Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj z pewnością uzyskasz pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-08-2020, 21:51
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

W Warszawie w tak delikatnych sprawach polecam Pawła Budrewicza - konkretnie i odpowiednio podchodzi do spraw. Często wymaga przesłuchiwania dodatkowych świadków oraz zapoznawania się z dodatkowymi aktami. Warto skontaktować się z kancelarią Pana Pawła i sprawdzić jak może nam pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-09-2020, 15:59
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o rozwód i alimenty to nie ma lepszego prawnika niż Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Prowadził moją sprawę rozwodową i walczył i sprawiedliwy podział majątku po rozwodzie a także o godziwe alimenty i świetnie się spisał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-09-2020, 14:20
luettgen.nola luettgen.nola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 6
Domyślnie

Na pewno warto mieć zaufanego adwokata, który będzie nas reprezentować podczas postępowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2020, 12:22
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Wiem, że rozwodami zajmuje się tez Pan Tomaszczyk z JST. Jest doświadczony, konkretny, rzetelny i przyjazny w kontaktach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-10-2020, 11:14
oswaldo75 Mężczyzna oswaldo75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Sprawa rozwodowa jest uzależniona przede wszystkim od danej sytuacji między małżonkami, dlatego może przyjąć zarówno wymiar łagodny jak i bardziej zaostrzony. Trzeba wiedzieć, że rozwód z orzeczeniem o winie trwa zdecydowanie dłużej i jest bardziej skomplikowany niż rozwód bez orzekania https://rzetelny-prawnik.pl/2020/09/...bez-kategorii/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-10-2020, 22:55
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ogólnie rozwody przyjemne nie są, szkoda czasu i pieniędzy na rozdrapywanie ran ale niestety często tak się robi. Ja od samego początku, od pisania pozwu współpracowałam z mec. Cejrowskim - doświadczony i skuteczny. Sprawy były dwie. Na szczęście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-11-2020, 16:20
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Wiem, że rozwodami zajmuje się tez Pan Tomaszczyk z JST. Jest doświadczony, konkretny, rzetelny i przyjazny w kontaktach.

To prawda. U mnie brat korzystał z pomocy Pana Tomasza przy rozwodzie i był bardzo zadowolony ze współpracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.