kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-04-2015, 08:17
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jak zrzucić kilogramy na wiosnę?

Jak zrzucić nadprogramowe kilogramy na wiosnę w miarę łatwo i przyjemnie - bez ogromnych wyrzeczeń?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-04-2015, 11:11
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba jeść mniej i zdrowiej. Warto będzie ograniczyć słodycze.
Poczytaj sobie też tutaj: http://optimisci.pl/najlepsze-sposob...isiowa-oponke/
Znalazłam tam ciekawy artykuł na ten temat i myślę, że przynajmniej kilka pomysłów z tam przedstawionych mają szansę na powodzenie, jeśli się z nich skorzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2015, 08:47
Citrouille Citrouille is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 2
Domyślnie

Jak zrzucić nadprogramowe kilogramy na wiosnę? Pomyśleć o jakiejś diecie. Zajrzyj tu: http://www.smedyczny.pl/ranking-diet/ - znajoma ostatnio podesłała mi ten ranking diet i on znacząco ułatwił mi wybór konkretnego sposobu odchudzania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-04-2015, 09:37
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Po co od razu jakieś diety? Zdrowe racjonalne odżywianie wystarczy. 5 niedużych posiłków dziennie plus aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Nie warto schudnąć szybko przy diecie, bo potem to i tak wraca przy powrocie do starych nawyków żywieniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-04-2015, 12:27
kikki kikki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 3
Domyślnie dieta = sposób odżywiania

Cytat:
Napisał sensiak
Po co od razu jakieś diety? Zdrowe racjonalne odżywianie wystarczy. 5 niedużych posiłków dziennie plus aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Nie warto schudnąć szybko przy diecie, bo potem to i tak wraca przy powrocie do starych nawyków żywieniowych.

tylko wiesz, nie każdy wie, jak się odżywiać racjonalnie, dla każdego 'nieduży posiłek' to jest inny rozmiar posiłku, dla mnie to będą 2 kotlety, a dla Ciebie pół.

Jestem za tym, aby nauczyć się nowego podejścia do odżywiania, nabyć pewną wiedzę, a do tego przydadzą się specjaliści.
Na www.vitalia.pl spotkałam takich.
Dzięki diecie jem co lubię i chudnę. Poznałam smaczne i zdrowe przepisy.
Udało mi się już zrzucić 5 kg w miesiąc, do tego ćwiczę i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja skóra mimo utraty kilogramów nie jest sflaczała.
Do tego mam duże wsparcie społeczności Vitalii, a są to nie tylko osoby będące na ich diecie, żeby nie było.

Teraz już wiem, że można jeść smacznie, racjonalnie i się najeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-04-2015, 11:06
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Moim zdaniem zbędne kilogramy najrozsądniej byłoby zrzucać z dietetykiem. Nie ma co korzystać z tych wszystkich diet, które znajdziemy w kolorowych gazetkach. Lepiej zdecydować się na odchudzanie w Naturhouse w Katowicach, to moim zdaniem o wiele rozsądniejsza opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2015, 10:57
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mówi się, że 70% to oczywiście odpowiednia dieta, a reszta to ruch, dlatego ja zamówiłam sobie ze internetowej strony sklepu sportowego http://www.omega-fitness.pl/ rowerek i będę jeździć w domu przed telewizorem Zastanawiam się, czy po dietę nie odezwać się do jakiegoś trenera personalnego. Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-05-2015, 11:08
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Po dietę bardziej się uśmiechnij do dietetyka..Do trenera persnonalego dziewczynko możesz uderzyć właśnie jeśli będziesz chciała zdobyć jakiś plan treningowy. Pod żadnym innym względem tego nie rób. Najlepszą dietę to Ci może ułożyć właśnie twój dietetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-06-2015, 05:43
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Zacznij ćwiczyć i zdrowo się odżywiać Wbrew pozorom nie jest to takie złe Ćwiczenia polubisz w końcu a zdrowe odżywianie może być naprawdę bardzo smaczne. Do tego możesz się wspomagać zabiegami np takimi http://estiyoclinique.pl/zabiegi-high-tech/seyo-tda/ Zrelaksujesz się trochę a nadmiar tkanki tłuszczowej nie będzie miał szans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-06-2015, 20:08
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Być na pewno gibkim i być na pewno bardzo elastycznym. Jeśli się takim nie będzie to wtedy źle będzie. Trzeba również zdrowo się odżywiać i trzeba przede wszystkim dobrze jakoś jeść. Regularne posiłki oraz picie wody na pewno może pomóc we wszystkim. hehe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.