kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-12-2019, 13:43
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam sklep internetowy Tukan24. Mają bardzo duży wybór psich karm, a także najróżniejszych artykułów i akcesoriów. My najczęściej u nich zamawiamy różne rodzaje karmy marki Acana: https://www.tukan24.pl/karma-acana-d...1_210_217.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-12-2019, 13:44
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Ja mogę polecić sklep zoologiczny konin Znajdziecie tam wszystko co jest potrzebne dla zwierząt domowych. Mają ciekawą ofertę i atrakcyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-03-2020, 10:20
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Jeśli szukacie tani sklep zoologiczny, polecam sklep akwarystyczny. Ja zawsze tam kupuje dodatki do mojego akwarium
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-03-2020, 14:06
berenice.lehner berenice.lehner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Ja zawsze zamawiam w sklepach zoologicznych online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-04-2020, 12:59
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A czy ktoś z was słyszałam może lub robił zakupy w sklepie https://www.diawoli.pl/domki-hamaki-...a-c-24_56.html . Właśnie szukałam dobrego miejsca, gdzie drogą online można zamówić różnorodne artykuły dla gryzoni i wpadłam na niego. Znalazłam tam chociażby super hamak dla królika i kilka innych rzeczy. Myślę nad tym czy dokonać tam zakupu. Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-04-2020, 15:02
Babel Babel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 17
Domyślnie

O diawoli nie słyszałam, ale widzę, że mają dobrą ofertę w przystępnej cenie.
_________________________________________
dobry dentysta Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-04-2020, 19:04
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Miejsc tego typu znajdziemy w sieci jak i poza nią naprawdę dużo, dlatego nic dziwnego, że szukacie i pytacie. Brawa dla was, że się tego nie boicie. A jeśli o mnie chodzi, to wybrałabym Sklep zoologiczny PsoKoty.pl . Wydaje mi się przyjemny i ma przejrzysty interfejs. No i ceny są w porządku. Mówię, że wybrałabym, bo nie mam sama jeszcze zwierzaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-07-2020, 10:39
monimm82 monimm82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 52
Domyślnie

Są takie ogólne sklepy dla każdego zwierzaka, jednak można oczywiście wyspecjalizować swoje poszukiwania i postawić na konkretny sklep dla konkretnych zwierząt. Ja tak znalazłam bardzo dużo przydatnych, ciekawych rzeczy do akwarystyki, w moim przypadku słodkowodnej w konkretnych już miejscu. Dla mnie sklep Trzmiel to najlepszy sklep akwarystyczny, jak będziecie szukać czegokolwiek dla rybek to powinniście tam koniecznie zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-07-2020, 08:33
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Nie znam tego sklpeu zoologicznego, bo ja od dawna kupuję tylko w jednym stacjonarnym. Ostatnio szukałam transportera dla kota, bo wybieramy się na wakacje i znalazłam bardzo ładny model tu: https://www.tukan24.pl/transportery-...la-c-2_60.html . Wybór jest tak duży, że przerzucę się chyba na zakupy online. Bardzo to wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-09-2020, 10:26
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Ja bardzo lubię zamawiać z tego sklepu https://cziko.com.pl/ bo mają zawsze jakieś fajne promocje na smakołyki czy zabawki. A ja kocham promocje. ;D Poza tym zamawiam tam karmę Arion.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.