kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-11-2019, 18:20
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Jeśli chodzi o dobre cześci i akcesoria motocyklowe to warto zerknąc na oferte sklepu https://maxmoto.pl/czesci-romet-komar,c581.html . Tu kupicie bardzo wysokiej jakości części zamienne a także oryginalne. Sklep oferuje niskie ceny oraz szybką wysyłkę zamówionego towaru. Nie ma także problemów z ewentualnym zwrotem lub wymianą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-12-2019, 17:27
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Wiem ze sporo części jak i akcesoriów mają na pewno oni https://www.americanmotocars.pl sporo znajomych, którzy śmigają na motorach robi tam zakupy i wiem ze mega sobie chwalą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-11-2020, 15:48
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Ja ostatnio, jak sprawdzałam pokrowce motocyklowe na MaxiBike.pl to zauważyłam, że u nich można kupić praktycznie wszelkiego typu akcesoria, a nawet i części. Ja póki co planuje kupić sobie pokrowiec, bo muszę moją maszynę zabezpieczyć odpowiednio przed zimą. A potem pomyślę co jeszcze potrzebuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-08-2021, 20:32
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Trzeba przede wszystkim najpierw wiedzieć co konkretnie potrzebujemy. Jeśli chodzi o kufer centralny do motocykla, to warto zerknąć sobie na kanał Na Motocyklu. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych porad i wskazówek, które mogą się przydać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 23-08-2021, 10:35
Syohyu Mężczyzna Syohyu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 14
Domyślnie

Polecam sklep kut.pl. Mają w ofercie dobre kaski off-road
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-08-2021, 12:53
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Cytat:
Napisał Daria32
Szukam od kilku dni dobrego sklepu, który ma w swojej ofercie akcesoria do motocykli. Nie wiem który będzie najodpowiedniejszy, więc zwracam się z prośbą do was. Polecicie mi jakieś sklepy ? Chodzi o sprawdzone miejsca, w którym kupię kask i parę innych rzeczy dobrej jakości, ale też po przyzwoitej cenie.

Możesz spróbować tutaj: https://top-serwis.com/ - jeśli masz motocykl z dalekiego wschodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 24-08-2021, 10:03
Syohyu Mężczyzna Syohyu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 14
Domyślnie

Jeżeli masz motocykl z dalekiego wschodu, możesz poszukać części motocyklowych tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 31-08-2021, 21:39
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj, aby wybrać idealny damski kombinezon motocyklowy. Warto obejrzeć ten film. Można się tam naprawdę sporo dowiedzieć i tę wiedzę wykorzystać. Kombinezon musi być nie tylko ładny, ale również funkcjonalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-09-2021, 11:31
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Fajne akcesoria oraz same motocykle można obejrzeć i kupić w https://motomio.pl/ , pracują tam sami pasjonaci. Wybór motocykla to prawdziwa przygoda, każdy z nich jest nieco inny, tam wybierzemy taki, który pasuje do nas oraz naszego stylu jazdy. Oprócz doradztwa, dostaniemy pełne wsparcie przy formalnościach oraz finansowaniu, w jednym miejscu kupimy też potrzebne akcesoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-11-2021, 22:01
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Ostatnio byłam na spotkaniu grupy motocyklowej i jeden z członków skrytykował mój kask. Zrobiło mi się dość przykro, dlatego przejrzałam wiele ofert w internecie i na jednej ze stron znalazłam kask na motocykl, który bardzo mi się spodobał. Zamówiłam go i już nie mogę się doczekać reakcji gościa na mój nowy nabytek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.